Dom ProduktyMaszyna do cięcia klinów

Maszyna do cięcia Super Wedge, maszyna do formowania i cięcia papieru izolacyjnego

Maszyna do cięcia Super Wedge, maszyna do formowania i cięcia papieru izolacyjnego

  • Maszyna do cięcia Super Wedge, maszyna do formowania i cięcia papieru izolacyjnego
  • Maszyna do cięcia Super Wedge, maszyna do formowania i cięcia papieru izolacyjnego
  • Maszyna do cięcia Super Wedge, maszyna do formowania i cięcia papieru izolacyjnego
Maszyna do cięcia Super Wedge, maszyna do formowania i cięcia papieru izolacyjnego
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SMT
Orzecznictwo: ISO/SGS Audit
Numer modelu: SMT-CG200
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Obudowa z poliwęglanu ze wzmocnieniem.
Czas dostawy: 39 - 69 dni
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 1 szt. / 39 - 68 dni
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Automatyczna maszyna do formowania i cięcia papieru Stator Automatic Insulation Długość karmienia: 9 ~ 200 mm
Szerokość składania: 2 ~ 5mm, regulowany Dokładność składania i cięcia: 0,2 mm
Ciężar maszyny: Około 211 kg Wymiar (dł x szer x wys): 441 x 931 x 1211 mm
Modle: SMT-CG200 Odpowiednia szerokość rolki papieru: 20 ~ 140 mm
High Light:

Maszyna do odlewania wirników

,

maszyna do prasowania łożysk

Indukcyjny silnik Stator Podwójne głowice Wedge do formowania i cięcia SMT-CG200

podawanie papieru za pomocą silnika krokowego; dwurzędowe narzędzie do cięcia papieru; długość podawania papieru, prędkość cięcia można ustawić w interfejsie człowiek-maszyna temperatura urządzenia grzewczego, zanim ostateczna forma jest regulowana.

(1) Główne cechy techniczne naszej maszyny

Pozycja Dane
Model CG200
Odpowiednia szerokość rolki papieru 20 ~ 140 mm
Odpowiednia grubość papieru 0,16 ~ 0,36 mm
Długość karmienia 9 ~ 200 mm
Szerokość składania 2 ~ 5mm, regulowany
Prędkość cięcia Około 130 sztuk na minutę
Precyzja składania i cięcia 0,2 mm
Zasilacz 220 V, 50/60 Hz, 0,5 kW
Ciężar maszyny Około 211 kg
Wymiar (dł x szer x wys) 441 x 931 x 1211 mm

(2) Aplikacja

Maszyna do formowania i cięcia papieru izolacyjnego podaje papier izolacyjny ze szpuli, formuje go tak, aby pasował do kształtu gniazda stojana z grzałką i przycina go na zadaną długość. Jedyne co operator musi zrobić, to załadować i wyładować papier izolacyjny i nacisnąć przycisk, aby rozpocząć cięcie.

Ningbo Hisky Motor Technology Co., Ltd jest profesjonalnym producentem i dostawcą papieru do formowania i cięcia papieru izolacyjnego z Chin. Po latach rozwoju rynku nasze produkty eksportujemy do Europy, Ameryki, Azji i innych rynków międzynarodowych. Gdy potrzebujesz usprawnić proces produkcyjny, skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak działa nasz komputer.


(3) Charakterystyka główna maszyny

Jest to specjalna konstrukcja przeznaczona do różnych konstrukcji lub różnych rozmiarów szczelin; może zakończyć wkładanie papieru izolacyjnego na raz; automatyczna regulacja obwodu, automatyczny obcinanie papieru, automatyczne obszywanie i automatyczne wstawianie po włożeniu do gniazda o różnej wielkości; używać podajnika papieru do podawania papieru i ustalania szerokości; zestawy interfejsów interpersonalnych wymagały określonego parametru; formowanie formy jest automatycznie regulowane do różnych rozmiarów szczeliny; charakteryzuje się prostą obsługą, niskim poziomem szumów, dużą prędkością i wysoką automatyzacją.
Sprzęt przyjmuje programowalny terminal, zwany także dotykowym ekranem, który może ustawiać i wyświetlać niezbędne informacje, jest łatwy w obsłudze i niezawodny.

Silniki elektryczne generatorów, silników elektrycznych pralki, klimatyzacji, pompy wodnej, sprężarek, silników elektrycznych wentylatora, również do drutów miedzianych, drutów aluminiowych i niektórych specjalnych drutów, silników wentylatorów, silnika pralki i wszelkiego rodzaju małych silników , kwadratowe, okrągłe, wielowarstwowe uzwojenie cewki.

(4) OEM / ODM

Innowacyjny zespół techniczny zapewnia doskonałe kompletne rozwiązania techniczne, aby spełnić unikalne wymagania każdego klienta;
Wyspecjalizowany zespół posprzedażny i inżynierowie oferują najwyższą jakość, szybką obsługę posprzedażną od drzwi do drzwi, w celu rozwiązania wszystkich problemów posprzedażnych klienta;
Szeroko rozłożone krajowe stacje serwisowe usług posprzedażnych i agencje zagraniczne zapewniają wydajną obsługę posprzedażową;
Multi metody komunikacji i personel obsługi klienta w pełnym wymiarze czasu rozwieją skrupuły po sprzedaży po 24 godzinach.

(5) Profil linii produkcyjnej

Dzięki dobrej obsłudze, profesjonalnemu zespołowi i niezawodnej jakości, firma Nide zapewnia klientom różne rodzaje silników prądu przemiennego, silników prądu stałego, usługi doradztwa technicznego w zakresie silników BLDC oraz usługi projektowania pod klucz, w tym ocenę kosztów silników, know-how w zakresie produkcji, szkolenie personelu, i kompletny projekt "pod klucz".

(6) O naszej fabryce

Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co Ltd jest jednym z kluczowych przedsiębiorstw high-tech, które specjalizują się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do produkcji silników w Chinach. Firma ma obecnie prawie 150 pracowników, w tym ponad 30 inżynierów i techników, z powierzchnią budynku około 20 000 metrów kwadratowych i setkami zaawansowanych urządzeń do produkcji i testowania. Jest teraz przygotowany do zaprojektowania i wyprodukowania pełnej linii produkcyjnej (zaczyna się od uzwojenia cewki do ostatecznego formowania stojana) do silników prądu przemiennego, takich jak silnik AGD, przemysłowe i małe silniki, silnik pompy, silnik do bram skrzydłowych i silnik samochodowy itp. 2012, SMT przeszedł certyfikację ISO9001: 2000 System Zarządzania Jakością.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Sherry

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty