Dom ProduktyMaszyna do formowania kręgów

Układ hydrauliczny Maszyna do formowania cewki krokowej Silnik krokowy 380V 50 / 60Hz

Układ hydrauliczny Maszyna do formowania cewki krokowej Silnik krokowy 380V 50 / 60Hz

Hydraulic System Stator Coil Forming Machine Stepping Motor 380V 50 / 60Hz

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SMT
Orzecznictwo: ISO / SGS Audit
Numer modelu: SMT-ZZ160-2

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko ze sklejki z uszczelnieniem.
Czas dostawy: 1 - 3,2 miesięcy
Zasady płatności: T / T, L / C
Możliwość Supply: 1 szt. / 1 ​​- 3,1 miesiąca
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Silnik indukcyjny Cewka Statot Maszyna do formowania środkowego Maszyny do produkcji form Modelu: ZZ160-2
ID stojana: 80-120 mm Odstojnik stojana: 60-120 mm
Silnik nawijarki: Silnik krokowy Silnik wrzeciona: Silnik trójfazowy + silnik fazowy + sterownik AC
Dane wejściowe: 380 V / 50/60 Hz Ciężar maszyny: Około 1000 kg

SMT - ZZ160 -2 Maszyna do formowania cewki nawijarki do stojaka Końcowe kształtowanie w pełni - automatyczne

Ta maszyna do formowania stojana przyjmuje cały system hydrauliczny i program PCL. Maszyna ta może regulować długość stosu formowania poprzez zmianę podkładki. To urządzenie przyjmuje system bezpieczeństwa kratki bezpieczeństwa. Operator musi stać podczas pracy. Maszyna przyjmuje dwie ręce jednocześnie uruchamiając przycisk w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Po uformowaniu nie ma pękniętego szkliwionego drutu miedzianego ani zatrzasku drutu.

(1) Główne cechy techniczne

Model ZZ160-2
Wysokość stosu ≤ 190 mm
ID stojana 80-120 mm
Odstojnik stojana 60-120 mm
Przemieszczenie cylindra 20F
Wkład 380 V / 50/60 Hz
Zasilacz 1,5kW
Ciężar maszyny Około 1000 kg
Wymiar maszyny (DxSxW) 1610 x 1100 x 2310 mm

(2) Aplikacja

Produkty są głównie stosowane w nowym silniku samochodowym, silniku servo, generatorze, silniku trójfazowym, silniku pompy, silniku sprężarki, silniku AGD i innych silnikach indukcyjnych. Jako światowy lider mamy oczywiste zalety w montażu stojana i rdzenia wirnika, izolacji szczelinowej, automatycznego nawijania, automatycznego wstawiania, automatycznego utrwalania, impregnacji automatycznej żywicy i innej technologii produkcji silników dla różnych rozmiarów i kształtu szczeliny stojana.

Koncentrując się na handlu międzynarodowym, postawiliśmy na pierwszym miejscu zarówno jakość produktu, jak i usługi, które są kluczowymi elementami, które czynią twoją markę bardziej konkurencyjną na rynku globalnym. Jeśli szukasz maszyn, komponentów lub produktów OEM, sprzęt silnikowy SMT będzie Twoim najbardziej niezawodnym partnerem.

Jesteśmy gotowi nawiązać długotrwałe relacje biznesowe z cenioną firmą jako dostawca, partner i przyjaciel. Serdecznie witamy na całym świecie.


(3) Charakterystyka główna maszyny

To urządzenie przyjmuje cały system hydrauliczny i program PCL.

Ta maszyna może dostosować długość stosu formowania, zmieniając podkładkę.

Zarówno papier szczelinowy, jak i klin nie powinny być uszkodzone lub odwrócone. Stojan nie powinien być odkształcony lub laminowanie stojana nie powinno być skierowane ku górze. Nie ma pękniętej szkliwa z drutu.

Zdolność produkcyjna ≤13s / zestaw (bez czasu załadunku / rozładunku)

Podstawowa stopa kwalifikacji ≥ 99,5%, po przerobie, współczynnik ≥ 99,9%

To urządzenie przyjmuje system bezpieczeństwa kratki bezpieczeństwa. Operator musi stać podczas pracy.

Maszyna przyjmuje dwie ręce jednocześnie uruchamiając przycisk, aby zapewnić bezpieczeństwo.

Wydajność maszyna do formowania cewki statora, maszyna do formowania cewki stojana, cewka formowania maszyny, używane maszyny do formowania kręgów

(4) OEM / ODM

Innowacyjny zespół techniczny zapewnia doskonałe kompletne rozwiązania techniczne, aby spełnić unikalne wymagania każdego klienta;
Wyspecjalizowany zespół posprzedażny i inżynierowie oferują najwyższą jakość, szybką obsługę posprzedażną od drzwi do drzwi, w celu rozwiązania wszystkich problemów posprzedażnych klienta;
Szeroko rozłożone krajowe stacje serwisowe usług posprzedażnych i agencje zagraniczne zapewniają wydajną obsługę posprzedażową;
Multi metody komunikacji i personel obsługi klienta w pełnym wymiarze czasu rozwieją skrupuły po sprzedaży po 24 godzinach.

(5) Profil linii produkcyjnej

Dzięki dobrej obsłudze, profesjonalnemu zespołowi i niezawodnej jakości, SMT zapewnia klientom różne rodzaje silników prądu przemiennego, silników prądu stałego, usługi doradztwa technicznego w zakresie silników BLDC i usługi projektowania pod klucz, w tym ocenę kosztów silnika, know-how w zakresie produkcji, szkolenie personelu, i kompletny projekt "pod klucz".

(6) O nas

Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co Ltd jest jednym z kluczowych przedsiębiorstw high-tech, które specjalizują się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do produkcji silników w Chinach. Firma ma obecnie prawie 150 pracowników, w tym ponad 30 inżynierów i techników, o powierzchni około 20 000 metrów kwadratowych i setkach zaawansowanych urządzeń do produkcji i testowania. Jest teraz przygotowany do zaprojektowania i wyprodukowania pełnej linii produkcyjnej (zaczyna się od uzwojenia cewki do ostatecznego formowania stojana) do silników prądu przemiennego, takich jak silnik AGD, przemysłowe i małe silniki, silnik pompy, silnik do bram skrzydłowych i silnik samochodowy itp. 2012, SMT przeszedł certyfikację ISO9001: 2000 System Zarządzania Jakością.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Sherry

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty