Dom ProduktyNawijanie Wstawianie maszyny

Automatyczne nawijanie maszyny i cewki Wstawianie maszyny do stateczników silnikowych

Automatyczne nawijanie maszyny i cewki Wstawianie maszyny do stateczników silnikowych

Automatic Winding Machine And Coil Inserting Machine For Motor Stators

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SMT
Orzecznictwo: ISO / SGS Audit
Numer modelu: SMT-RQ100

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko ze sklejki z uszczelnieniem.
Czas dostawy: 45-75 dni
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 1szt / 45-69 dni
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Automatyczne nawijanie maszyny i cewki Wstawianie maszyny do stateczników silnikowych ID stojana: 110-210 mm
Odstojnik stojana: ≤260mm Zakres numerów gniazd: 24-48 miejsc
Gwarancja: 12 miesięcy Odpowiedni drut: Drut miedziany lub aluminiowy
Kolor: Biały Mold Life: 1 000 000 automatów

Automatyczne nawijanie maszyny i cewki Wstawianie maszyny do stateczników silnikowych

Ta automatyczna maszyna do nawijania i wsuwania cewek jest wyposażona w cztery stanowiska robocze, 2 stacje do nawijania cewki, a druga 2 do wsuwania cewki. Ma wysoką automatyzację i znacznie poprawia wydajność.

Główne działanie i charakterystyka maszyny


Ta maszyna może wykonywać nawijanie cewki, wkładanie cewki i wstawianie klina. Podczas nawijania cewka zostanie automatycznie nawinięta na oprzyrządowanie, aby uniknąć uszkodzenia drutu i zatrzasku spowodowanego przez krzyż i zakłócenia drutu podczas ręcznego przenoszenia drutu. Ta maszyna może wykryć uszkodzenie powłoki drucianej. Stacja wstawiania jest sterowana przez serwomotor. Parametr można ustawić na ekranie dotykowym.
Przy równoczesnej pracy urządzenia SERV ta maszyna jest wydajna i oszczędza koszty pracy.

Podanie


Ta maszyna do wprowadzania uzwojenia i cewki jest odpowiednia dla silnika klimatyzatora, silnika pralki, silnika sprężania, silnika wentylatora, silnika generatora i silnika pompy.

(1) Główne cechy techniczne

Model SMT-RQ100
ID stojana 110-210 mm
Odstojnik stojana ≤260mm
Długość rdzenia ≤ 250 mm
Opływ narzędzi ≤90mm
Zgodny drut CU / AL
Zakres numerów gniazd 24-48 miejsc
Zasilacz 380V / 50 / 60Hz 6.5Kw
Waga 1160 kg
Wymiar (L) 2370 x (W) 1260 x (H) 1710 mm

(2) Aplikacja

Produkty są głównie stosowane w nowym silniku samochodowym, silniku servo, generatorze, silniku trójfazowym, silniku pompy, silniku sprężarki, silniku AGD i innych silnikach indukcyjnych. Jako światowy lider mamy oczywiste zalety w montażu stojana i rdzenia wirnika, izolacji szczelinowej, automatycznego nawijania, automatycznego wstawiania, automatycznego utrwalania, impregnacji automatycznej żywicy i innej technologii produkcji silników dla różnych rozmiarów i kształtu szczeliny stojana.


(3) Nasza usługa

Koncentrując się na handlu międzynarodowym, postawiliśmy na pierwszym miejscu zarówno jakość produktu, jak i usługi, które są kluczowymi elementami, które czynią twoją markę bardziej konkurencyjną na rynku globalnym. Jeśli szukasz maszyn, komponentów lub produktów OEM, sprzęt silnikowy SMT będzie Twoim najbardziej niezawodnym partnerem.

Jesteśmy gotowi nawiązać długotrwałe relacje biznesowe z cenioną firmą jako dostawca, partner i przyjaciel. Serdecznie witamy na całym świecie.

(4) OEM / ODM

Innowacyjny zespół techniczny zapewnia doskonałe kompletne rozwiązania techniczne, aby spełnić unikalne wymagania każdego klienta;
Wyspecjalizowany zespół posprzedażny i inżynierowie oferują najwyższą jakość, szybką obsługę posprzedażną od drzwi do drzwi, w celu rozwiązania wszystkich problemów posprzedażnych klienta;
Szeroko rozłożone krajowe stacje serwisowe usług posprzedażnych i agencje zagraniczne zapewniają wydajną obsługę posprzedażową;
Multi metody komunikacji i personel obsługi klienta w pełnym wymiarze czasu rozwieją skrupuły po sprzedaży po 24 godzinach.

(5) Profil linii produkcyjnej

Dzięki dobrej obsłudze, profesjonalnemu zespołowi i niezawodnej jakości, SMT zapewnia klientom różne rodzaje silników prądu przemiennego, silników prądu stałego, usługi doradztwa technicznego w zakresie silników BLDC i usługi projektowania pod klucz, w tym ocenę kosztów silnika, know-how w zakresie produkcji, szkolenie personelu, i kompletny projekt "pod klucz".

(6) O nas

Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co Ltd jest jednym z kluczowych przedsiębiorstw high-tech, które specjalizują się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do produkcji silników w Chinach. Firma ma obecnie prawie 150 pracowników, w tym ponad 30 inżynierów i techników, o powierzchni około 20 000 metrów kwadratowych i setkach zaawansowanych urządzeń do produkcji i testowania. Jest teraz przygotowany do zaprojektowania i wyprodukowania pełnej linii produkcyjnej (zaczyna się od uzwojenia cewki do ostatecznego formowania stojana) do silników prądu przemiennego, takich jak silnik AGD, przemysłowe i małe silniki, silnik pompy, silnik do bram skrzydłowych i silnik samochodowy itp. 2012, SMT przeszedł certyfikację ISO9001: 2000 System Zarządzania Jakością.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Sherry

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty