Wyślij wiadomość
Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
SMT Intelligent Device Manufacturing (Zhejiang) Co., Ltd. 86-512-66316783-802 sales5@smt-winding.com
Wycieczka po fabryce Uzyskaj wycenę
Dom -

SMT Intelligent Device Manufacturing (Zhejiang) Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Linia produkcyjna

W pełni automatyczny trójfazowy silnik / pompa Stator Produkcja linii produkcyjnej

Linia produkcyjna stojana silnika SMT znajduje szerokie zastosowanie w produkcji różnego rodzaju stojanów silnika. Ta linia produkcyjna stojana obejmuje kilka maszyn, takich jak maszyna do wkładania papieru, maszyna do nawijania cewek, maszyna do wkładania uzwojenia cewki, maszyna do sznurowania i maszyna do formowania. Każda maszyna na tej linii produkcyjnej stojana jest samodzielna, tymczasem może być również połączona z przenośnikiem.

Proces pracy będzie następujący.
Wkładanie papieru statora ---- uzwojenie cewki --- wsuwanie cewki ---- tworzenie cewki ---- sznurowanie --- ostateczne formowanie.

Maszyna do wkładania papieru ze stojana jest używana do wkładania papieru do gniazda stojana. Proces formowania, wstawiania i cięcia papieru odbywa się za pomocą maszyny. Forma formująca może dostosowywać się do różnych wielkości stojana.


Uzwojenie cewki statora, może nawijać cewki do postaci uzwojenia. Tryb nawijania, taki jak automatyczne pomijanie, automatyczne przycinanie i automatyczne indeksowanie, może być wykonywany kolejno, parametr można ustawić w interfejsie człowiek-maszyna.

Maszyna do wkładania uzwojenia cewki może automatycznie wstawiać cewkę stojana i klin do gniazda statora. Zmniejsza nakład pracy i poprawia wydajność i dokładność. Ta maszyna jest odpowiednia do folii z klocków poliestrowych o stałej grubości i stałej szerokości (wymiar szerokości i grubości jest dostarczany przez klienta). W przypadku drutu zarówno drut miedziany, jak i drut aluminiowy są w porządku.

Maszyna do formowania służy do tworzenia cewki. Przed rozpoczęciem sznurowania cewka stojana powinna się jednokrotnie formować, ponieważ może być lepiej wykonać sznurowanie. Po sznurowaniu cewka stojana powinna wykonać ostateczne formowanie. Zdolność produkcyjna ≤14s / zestaw (bez czasu załadunku / rozładunku)


Maszyna do sznurowania jest sterowana przez PLC. Można ustawić różne sposoby sznurowania, takie jak sznurowanie szczelin, sznurowanie przedziałowe i sznurowanie fantazyjne. Zmiana narzędzia jest szybka i wygodna. Istnieje jedna maszyna do sznurowania, sznurowanie stacji doulble i pozioma maszyna sznurowania.


W pełni automatyczny trójfazowy silnik / pompa Stator Produkcja linii produkcyjnej

OEM / ODM

Plant Show:

Korzystając w pełni z doświadczonych inżynierów, zręcznych profesjonalistów, doskonałego sprzętu, ścisłej kontroli procesu produkcyjnego i szerokiego zakresu usług serwisowych, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom zoptymalizowane rozwiązanie do produkcji silników elektrycznych.

Do tej pory, oprócz dużego udziału w rynku w Chinach, eksportujemy maszyny do krajów na całym świecie, takich jak USA, Włochy, Australia, Indie, Brazylia, Meksyk, Turcja, Tajlandia, Wietnam, Iran itd., A nasze maszyny cieszą się wielką renomą wśród klientów za trwałe, niezawodne działanie, przystępną cenę i dobrą obsługę posprzedażną.

Klienci:

R & D

Dzięki dobrej obsłudze, profesjonalnemu zespołowi i niezawodnej jakości, SMT-Automation zapewnia klientom różne rodzaje silników prądu przemiennego, silników prądu stałego, technicznych usług doradczych w zakresie silników BLDC i usług projektowania pod klucz, w tym ocenę kosztów silników, know-how w zakresie produkcji, personel szkolenie i kompletny projekt "pod klucz".

Położony w Suzhou, pięknym mieście przemysłu, centrum handlu w delcie rzeki Jangcy, Smart specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży maszyn do silników indukcyjnych. Nasze maszyny produkowane w fabryce Suzhou są głównie stosowane do silników indukcyjnych, takich jak silnik pralki, silnik klimatyzatora, silnik pompy, silnik cewki, silnik trójfazowy, silnik wentylatora i silnik sprężarki itp.