Dom O nas

Historia

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7

Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co, Ltd. jest firmą zajmującą się produkcją silników elektrycznych, zapewniając kompleksowe usługi dla swoich klientów. My, Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co, Ltd. ma dwa główne działy biznesowe. Pierwszym działem jest zapewnienie różnego rodzaju maszyn do produkcji silników, w tym stojak wzdłuż maszyny, w pełni automatyczna kompletna linia do armatury, produkcja stojana i linia montażowa silnika, Drugi dział ma zapewnić wsparcie techniczne i doradztwo, wsparcie projektu i kolei obsługa klucza do niektórych produkcji silników.

Położony w Suzhou, pięknym mieście przemysłu, centrum handlu w delcie rzeki Jangcy, Smart specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży maszyn do silników indukcyjnych. Nasze maszyny produkowane w fabryce Suzhou są głównie stosowane do silników indukcyjnych, takich jak silnik pralki, silnik klimatyzatora, silnik pompy, silnik cewki, silnik trójfazowy, silnik wentylatora i silnik sprężarki itp.

Korzystając w pełni z doświadczonych inżynierów, zręcznych profesjonalistów, doskonałego sprzętu, ścisłej kontroli procesu produkcyjnego i szerokiego zakresu usług serwisowych, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom zoptymalizowane rozwiązanie do produkcji silników elektrycznych. Do tej pory, oprócz dużego udziału w rynku w Chinach, eksportujemy maszyny do krajów na całym świecie, takich jak USA, Włochy, Australia, Indie, Brazylia, Meksyk, Turcja, Tajlandia, Wietnam, Iran itd., A nasze maszyny cieszą się wielką renomą wśród klientów za trwałe, niezawodne działanie, przystępną cenę i dobrą obsługę posprzedażną.

Nasz proces produkcji maszyn, nasza linia produkcyjna stojanów silnikowych jest szeroko stosowana w produkcji różnego rodzaju stojanów silnika. Ta linia produkcyjna stojana obejmuje kilka maszyn, takich jak maszyna do wkładania papieru, maszyna do nawijania cewek, maszyna do wkładania uzwojenia cewki, maszyna do sznurowania i maszyna do formowania. Każda maszyna na tej linii produkcyjnej stojana jest samodzielna, tymczasem może być również połączona z przenośnikiem.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Importer

Eksporter

Sprzedawca

marki : SMT

Ilość pracowników : 100~500

Coroczne wyprzedaże : 5million-7million

Rok założenia : 2010

pc Export : 70% - 80%

Application: Motor Assambely

Warranty: 12 Months

Color: As Your Request

Certificate: ISO SGS BV

After-sales Service: Engineers Is Available to Oversea

2010.6 Założona w fabryce 800 metrów kwadratowych

2010.11 Eksport produktów

2011.10 Przeniesiony do nowej fabryki o powierzchni 5000 metrów kwadratowych

2012.12 Prywatne Przedsiębiorstwo Technologiczne w Jiangsu

2013.8 High-tech Enterprise w Jiangsu po pierwsze

2013.12 Zatwierdzony ISO9001: 2008

2014.1 Uzyskano krajowe prawa do I & E

2014.7 Zaawansowana firma w kontroli jakości w Jiangsu

Roczna sprzedaż

Usługowe

Produkty są głównie stosowane w nowym silniku samochodowym, silniku servo, generatorze, silniku trójfazowym, silniku pompy, silniku sprężarki, silniku AGD i innych silnikach indukcyjnych. Jako światowy lider mamy oczywiste zalety w montażu stojana i rdzenia wirnika, izolacji szczelinowej, automatycznym nawijaniu, automatycznym wstawianiu, automatycznym klejeniu, automatycznej impregnacji żywicą i innej technologii produkcji silników dla różnych rozmiarów i kształtu szczeliny stojana.


Łącząc lata doświadczeń i pomysł na projekt, aby wypróbować wszystko, co najlepsze, aby spełnić wymagania produkcyjne klienta, możemy zaoferować różne opcje, takie jak pół-automatyczna linia produkcyjna, linia do produkcji samochodów i system bezzałogowych produkcji itp.

Nasz wysokiej jakości i wydajny zespół zawsze zapewnia optymalny projekt, wsparcie techniczne i proces produkcyjny, wytwarza wysokiej jakości sprzęt i wykonuje czynności serwisowe na czas dla klientów. Mamy szczerą nadzieję na nawiązanie i utrzymanie długotrwałego kontaktu i współpracy z nowymi i starymi klientami, aby dzielić się najnowszymi osiągnięciami technicznymi w branży maszyn do produkcji silników.

Firma Zespół

Suzhou Smart Motor Equipment manufacturing Co., Ltd. przywiązuje dużą wagę do badań nad projektami i rozwoju produktu.

Centrum badawczo-rozwojowe zostało założone w listopadzie 2010 roku. Jest ono dedykowane

badania i rozwój nowych produktów i nowych technologii. Ten pełnoetatowy zespół ds. Badań i rozwoju jest kierowany przez eksperta ds. Przemysłu Mr. Xiong, w tym 4 starszych inżynierów, 10 inżynierów i 5 inżynierów-asystentów.


Suzhou Smart Motor Equipment manufacturing Co., Ltd. ustanowiła dobry system zarządzania innowacjami technologicznymi i system motywacyjny oceny wyników personelu badawczo-rozwojowego.

I istnieje duży zespół do obsługi posprzedażnej. Zapoznaj się z naszym pomysłem serwisowym poniżej:

Social Media

Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co., Ltd @ Social Media;

Facebook:

https://www.facebook.com/smtoer/
Youtube:

https://www.youtube.com/channel/UCDYIgBNVk7cWted0vGAst2A
Google+:

https://plus.google.com/117852957012692456750
Linkedin:

https://www.linkedin.com/company/suzhou-smart-motor-equipment-manufacturing-co.-ltd?trk=biz-companies-cym