Dom ProduktyWstawianie uzwojenia stojana

Auto sprężarki Silnik Produkcja stojana Montaż cewki uzwojenia i włożenia maszyny

Auto sprężarki Silnik Produkcja stojana Montaż cewki uzwojenia i włożenia maszyny

  • Auto sprężarki Silnik Produkcja stojana Montaż cewki uzwojenia i włożenia maszyny
Auto sprężarki Silnik Produkcja stojana Montaż cewki uzwojenia i włożenia maszyny
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SMT
Orzecznictwo: ISO / SGS Audit
Numer modelu: SMT-k90
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko ze sklejki z plastikową torbą
Czas dostawy: 7 - 10 tygodni
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 1 szt. / 7 - 10 tygodni
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Mały silnik Automatyczna cewka Wstawiająca maszynę do statora / cewki wsuwa maszynę Automatyzacja: Pełny automatyczny
Rytm: Przepływ linii produkcyjnej Typ automatyzacji: Całkowicie automatyczny
Kolor: zgodnie z wymaganiami klienta Specyfikacja: dostosować
OEM: Dostępna aplikacji: Wstawianie cewki silnika
High Light:

Maszyna do wstawiania klinów

,

Maszyna do wprowadzania cewek

SMT może dostarczyć pełną paczkę automatycznej maszyny produkcyjnej statora silnika lub linii do różnych typów silników, takich jak BLDC, silnik pompy, silnik samochodu, silnik indukcyjny, silnik trójfazowy ect. Ta linia produkcyjna stojana obejmuje maszynę do wprowadzania papieru, nawijarkę cewki, maszynę do wprowadzania uzwojenia cewki, maszynę do sznurowania, maszynę do formowania i maszynę do testowania.

Ta automatyczna linia produkcyjna stojana, w tym maszyna do wkładania papieru, maszyna do nawijania cewek, maszyna do wprowadzania uzwojenia cewki, maszyna do sznurowania, maszyna do formowania i maszyna do testowania.Istnieje typ maszyny do wkładania papieru, który może spełnić różne wymagania. Wydajność produkcyjna ≤1 s / slot (nie wliczając czasu załadunku / rozładunku). Podstawowa stopa kwalifikacji ≥99%, po przerobie, współczynnik ≥99,9%

Dla maszyny do nawijania cewek obejmuje szeroki zakres wymiarów stojana i średnicy drutu. spełnienie różnych wymagań. Najbardziej wydajna maszyna do nawijania cewek tej linii produkcyjnej stojana jest wyposażona w cztery głowice nawijające i osiem stanowisk operacyjnych. wysoka szybkość napełniania szczelin, małe otwarcie otworu uzwojenia stojana. Tryb nawijania, taki jak automatyczne pomijanie, automatyczne przycinanie i automatyczne indeksowanie, może być wykonywany kolejno, parametr można ustawić w interfejsie człowiek-maszyna. Ciągłe / przestaje kręte i spełnia 2 bieguny. 4 bieguny, uzwojenie o 6 biegunach.
Maszyna do wkładania uzwojenia cewki może automatycznie wstawiać cewkę stojana i klin do gniazda statora. Zmniejsza nakład pracy i poprawia wydajność i dokładność. Ta maszyna jest odpowiednia do folii z klocków poliestrowych o stałej grubości i stałej szerokości (wymiar szerokości i grubości jest dostarczany przez klienta). W przypadku drutu zarówno drut miedziany, jak i drut aluminiowy są w porządku.

Maszyna do sznurowania jest sterowana przez PLC. Można ustawić różne sposoby sznurowania, takie jak sznurowanie szczelin, sznurowanie przedziałowe i sznurowanie fantazyjne. Zmiana narzędzia jest szybka i wygodna. Istnieje jedna maszyna do sznurowania, sznurowanie stacji doulble i pozioma maszyna sznurowania.

Maszyna do formowania służy do tworzenia cewki. Przed rozpoczęciem sznurowania cewka stojana powinna się jednokrotnie formować, ponieważ może być lepiej wykonać sznurowanie. Po sznurowaniu cewka stojana powinna wykonać ostateczne formowanie. Zdolność produkcyjna ≤14s / zestaw (bez czasu załadunku / rozładunku)

Po zakończeniu powyższego etapu proces produkcji stojana zostaje zakończony. Teraz musi wykonać test, aby sprawdzić, czy jest kwalifikowany. Maszyna testująca może testować rezystancję, hi-pot, rezystancję izolacji ect.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Sherry

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty