Dom ProduktyMaszyna do formowania kręgów

Automatyczna maszyna do formowania cewki stojana / Maszyna do formowania cewek SMT - ZZ160 -2

Automatyczna maszyna do formowania cewki stojana / Maszyna do formowania cewek SMT - ZZ160 -2

  • Automatyczna maszyna do formowania cewki stojana / Maszyna do formowania cewek SMT - ZZ160 -2
  • Automatyczna maszyna do formowania cewki stojana / Maszyna do formowania cewek SMT - ZZ160 -2
Automatyczna maszyna do formowania cewki stojana / Maszyna do formowania cewek SMT - ZZ160 -2
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SMT
Orzecznictwo: ISO / SGS Audit
Numer modelu: SMT-ZZ160-2
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudło ze sklejki
Czas dostawy: 1 - 2 miesiące
Zasady płatności: T / T, L / C
Możliwość Supply: 1 szt. / 1 ​​- 2,5 miesiąca
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Indukcyjny silnik cewki stojana Maszyna do formowania końcowego SMT - ZZ160 Modelu: ZZ160-2
ID stojana: 80-120 mm Odstojnik stojana: 60-120 mm
Przemieszczenie cylindra: 20F Wymiar maszyny (DxSxW): 1610 x 1100 x 2310 mm
High Light:

Maszyna do formowania wstępnego

,

maszyna do zwijania cewki stojana

Automatyczna maszyna do formowania cewki stojana / Maszyna do formowania cewek SMT - ZZ160 -2

Ta maszyna do zwijania uzwojenia cewki o wysokiej prędkości z drutu miedzianego może nawijać i wiązać druty, zgodnie z potrzebami, takie jak regulacja długości głowy i ogona drutu. Maszyny do nawijania uzwojeń silnika z drutu miedzianego mogą również obsługiwać druty z pierścieniem magnetycznym, drutem sufiksu towarów i innymi specjalnymi przewodami.
Możemy nawet zreformować maszyny do nawijania cewek z drutu miedzianego do specjalnych potrzeb, jeśli masz dużą produkcję kabli i przewodów.

(1) Główne cechy techniczne

Model ZZ160-2
Wysokość stosu ≤ 190 mm
ID stojana 80-120 mm
Odstojnik stojana 60-120 mm
Przemieszczenie cylindra 20F
Wkład 380 V / 50/60 Hz
Zasilacz 1,5kW
Ciężar maszyny Około 1000 kg
Wymiar maszyny (DxSxW) 1610 x 1100 x 2310 mm

(2) Aplikacja

Produkty są głównie stosowane w nowym silniku samochodowym, silniku servo, generatorze, silniku trójfazowym, silniku pompy, silniku sprężarki, silniku AGD i innych silnikach indukcyjnych. Jako światowy lider mamy oczywiste zalety w montażu stojana i rdzenia wirnika, izolacji szczelinowej, automatycznego nawijania, automatycznego wstawiania, automatycznego utrwalania, impregnacji automatycznej żywicy i innej technologii produkcji silników dla różnych rozmiarów i kształtu szczeliny stojana.

Koncentrując się na handlu międzynarodowym, postawiliśmy na pierwszym miejscu zarówno jakość produktu, jak i usługi, które są kluczowymi elementami, które czynią twoją markę bardziej konkurencyjną na rynku globalnym. Jeśli szukasz maszyn, komponentów lub produktów OEM, sprzęt silnikowy SMT będzie Twoim najbardziej niezawodnym partnerem.

Jesteśmy gotowi nawiązać długotrwałe relacje biznesowe z cenioną firmą jako dostawca, partner i przyjaciel. Serdecznie witamy na całym świecie.


(3) Charakterystyka główna maszyny

To urządzenie przyjmuje cały system hydrauliczny i program PCL.

Ta maszyna może dostosować długość stosu formowania, zmieniając podkładkę.

Zarówno papier szczelinowy, jak i klin nie powinny być uszkodzone lub odwrócone. Stojan nie powinien być odkształcony lub laminowanie stojana nie powinno być skierowane ku górze. Nie ma pękniętej szkliwa z drutu.

Zdolność produkcyjna ≤13s / zestaw (bez czasu załadunku / rozładunku)

Podstawowa stopa kwalifikacji ≥ 99,5%, po przerobie, współczynnik ≥ 99,9%

To urządzenie przyjmuje system bezpieczeństwa kratki bezpieczeństwa. Operator musi stać podczas pracy.

Maszyna przyjmuje dwie ręce jednocześnie uruchamiając przycisk, aby zapewnić bezpieczeństwo.

Wydajność maszyna do formowania cewki statora, maszyna do formowania cewki stojana, cewka do formowania maszyny, używane maszyny do formowania kręgów

(4) OEM / ODM

Innowacyjny zespół techniczny zapewnia doskonałe kompletne rozwiązania techniczne, aby spełnić unikalne wymagania każdego klienta;
Wyspecjalizowany zespół posprzedażny i inżynierowie oferują najwyższą jakość, szybką obsługę posprzedażną od drzwi do drzwi, w celu rozwiązania wszystkich problemów posprzedażnych klienta;
Szeroko rozłożone krajowe stacje serwisowe usług posprzedażnych i agencje zagraniczne zapewniają wydajną obsługę posprzedażową;
Multi metody komunikacji i personel obsługi klienta w pełnym wymiarze czasu rozwieją skrupuły po sprzedaży po 24 godzinach.

(5) Profil linii produkcyjnej

Dzięki dobrej obsłudze, profesjonalnemu zespołowi i niezawodnej jakości, SMT zapewnia klientom różne rodzaje silników prądu przemiennego, silników prądu stałego, usługi doradztwa technicznego w zakresie silników BLDC i usługi projektowania pod klucz, w tym ocenę kosztów silnika, know-how w zakresie produkcji, szkolenie personelu, i kompletny projekt "pod klucz".

(6) O nas

Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co Ltd jest jednym z kluczowych przedsiębiorstw high-tech, które specjalizują się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do produkcji silników w Chinach. Firma ma obecnie prawie 150 pracowników, w tym ponad 30 inżynierów i techników, o powierzchni około 20 000 metrów kwadratowych i setkach zaawansowanych urządzeń do produkcji i testowania. Jest teraz przygotowany do zaprojektowania i wyprodukowania pełnej linii produkcyjnej (zaczyna się od uzwojenia cewki do ostatecznego formowania stojana) do silników prądu przemiennego, takich jak silnik AGD, przemysłowe i małe silniki, silnik pompy, silnik do bram skrzydłowych i silnik samochodowy itp. 2012, SMT przeszedł certyfikację ISO9001: 2000 System Zarządzania Jakością.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Larry

Tel: +8613914006446

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty