Dom ProduktyMaszyna do formowania kręgów

Cewka do staterowania Końcowa maszyna do formowania uzwojenia SMT - ZJ300

Cewka do staterowania Końcowa maszyna do formowania uzwojenia SMT - ZJ300

  • Stator Coil Final Winding Shaping Forming Machine SMT - ZJ300
  • Stator Coil Final Winding Shaping Forming Machine SMT - ZJ300
 • Stator Coil Final Winding Shaping Forming Machine SMT - ZJ300

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: SMT
  Orzecznictwo: ISO / SGS Audit
  Numer modelu: SMT - ZJ300

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Pudełko ze sklejki z plastikową torbą.
  Czas dostawy: 40 - 89 dni
  Zasady płatności: T / T, L / C
  Możliwość Supply: 1 szt. / 40 - 75 dni
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa: Cewka do stateru Końcowa maszyna do formowania uzwojenia Modelu: ZJ300
  ID stojana: 110-210 mm Odstojnik stojana: ≤300mm
  Wymiar maszyny (DxSxW): L3726x W1251 x H2111mm Przemieszczenie cylindra: 40L
  Serwis pogwarancyjny: Dostępna za granicą usługa

  Cewka do staterowania Końcowa maszyna do formowania uzwojenia SMT - ZJ300

  Napędzany przez układ hydrauliczny; Programowanie PLC; konstrukcja oprzyrządowania przyjmuje elastyczne zasady wewnętrznego rozszerzania, zewnętrznego owijania i formowania krawędzi w celu uformowania uzwojenia stojana; w celu zapewnienia odpowiedniego uzwojenia zewnętrznego wymiaru po sznurowaniu.
  Środek maszyny formującej jest w pełni zautomatyzowany dzięki sterowaniu PLC, obsłudze ekranu dotykowego, automatycznym przesuwaniu drutu.

  (1) Główna data techniczna

  Model ZJ300
  Wysokość stosu 70-250 mm
  ID stojana 110-210 mm
  Odstojnik stojana ≤300mm
  Przemieszczenie cylindra 40L
  Zasilacz 380V / 50 / 60Hz 4.2Kw
  Ciężar maszyny Około 2300 kg
  Wymiar maszyny (DxSxW) L3726x W1251 x H2111mm

  (2) Aplikacja

  Produkty są głównie stosowane w nowym silniku samochodowym, silniku servo, generatorze, silniku trójfazowym, silniku pompy, silniku sprężarki, silniku AGD i innych silnikach indukcyjnych. Jako światowy lider mamy oczywiste zalety w montażu stojana i rdzenia wirnika, izolacji szczelinowej, automatycznego nawijania, automatycznego wstawiania, automatycznego utrwalania, impregnacji automatycznej żywicy i innej technologii produkcji silników dla różnych rozmiarów i kształtu szczeliny stojana.

  Koncentrując się na handlu międzynarodowym, postawiliśmy na pierwszym miejscu zarówno jakość produktu, jak i usługi, które są kluczowymi elementami, które czynią twoją markę bardziej konkurencyjną na rynku globalnym. Jeśli szukasz maszyn, komponentów lub produktów OEM, sprzęt silnikowy SMT będzie Twoim najbardziej niezawodnym partnerem.

  Jesteśmy gotowi nawiązać długotrwałe relacje biznesowe z cenioną firmą jako dostawca, partner i przyjaciel. Serdecznie witamy na całym świecie.


  (3) Charakterystyka główna maszyny

  To urządzenie przyjmuje cały system hydrauliczny i program PCL.

  Ta maszyna może dostosować długość stosu formowania, zmieniając podkładkę.

  Zarówno papier szczelinowy, jak i klin nie powinny być uszkodzone lub odwrócone. Stojan nie powinien być odkształcony lub laminowanie stojana nie powinno być skierowane ku górze. Nie ma pękniętej szkliwa z drutu.

  Zdolność produkcyjna ≤13s / zestaw (bez czasu załadunku / rozładunku)

  Podstawowa stopa kwalifikacji ≥ 99,5%, po przerobie, współczynnik ≥ 99,9%

  To urządzenie przyjmuje system bezpieczeństwa kratki bezpieczeństwa. Operator musi stać podczas pracy.

  Maszyna przyjmuje dwie ręce jednocześnie uruchamiając przycisk, aby zapewnić bezpieczeństwo.

  Wydajność maszyna do formowania cewki statora, maszyna do formowania cewki stojana, cewka formowania maszyny, używane maszyny do formowania kręgów

  (4) OEM / ODM

  Innowacyjny zespół techniczny zapewnia doskonałe kompletne rozwiązania techniczne, aby spełnić unikalne wymagania każdego klienta;
  Wyspecjalizowany zespół posprzedażny i inżynierowie oferują najwyższą jakość, szybką obsługę posprzedażną od drzwi do drzwi, w celu rozwiązania wszystkich problemów posprzedażnych klienta;
  Szeroko rozłożone krajowe stacje serwisowe usług posprzedażnych i agencje zagraniczne zapewniają wydajną obsługę posprzedażową;
  Multi metody komunikacji i personel obsługi klienta w pełnym wymiarze czasu rozwieją skrupuły po sprzedaży po 24 godzinach.

  (5) Profil linii produkcyjnej

  Dzięki dobrej obsłudze, profesjonalnemu zespołowi i niezawodnej jakości, SMT zapewnia klientom różne rodzaje silników prądu przemiennego, silników prądu stałego, usługi doradztwa technicznego w zakresie silników BLDC i usługi projektowania pod klucz, w tym ocenę kosztów silnika, know-how w zakresie produkcji, szkolenie personelu, i kompletny projekt "pod klucz".

  (6) O nas

  Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co Ltd jest jednym z kluczowych przedsiębiorstw high-tech, które specjalizują się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do produkcji silników w Chinach. Firma ma obecnie prawie 150 pracowników, w tym ponad 30 inżynierów i techników, o powierzchni około 20 000 metrów kwadratowych i setkach zaawansowanych urządzeń do produkcji i testowania. Jest teraz przygotowany do zaprojektowania i wyprodukowania pełnej linii produkcyjnej (zaczyna się od uzwojenia cewki do ostatecznego formowania stojana) do silników prądu przemiennego, takich jak silnik AGD, przemysłowe i małe silniki, silnik pompy, silnik do bram skrzydłowych i silnik samochodowy itp. 2012, SMT przeszedł certyfikację ISO9001: 2000 System Zarządzania Jakością.

  Szczegóły kontaktu
  Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Alan

  Tel: +8618738116552

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty