Dom ProduktyMaszyna do formowania kręgów

SMT - ZJ160 Maszyna do formowania cewek Automatyczny stojan sterowany za pomocą układu hydraulicznego

SMT - ZJ160 Maszyna do formowania cewek Automatyczny stojan sterowany za pomocą układu hydraulicznego

  • SMT - ZJ160 Coil Forming Machine Hydraulic System Driven Automatic Stator
  • SMT - ZJ160 Coil Forming Machine Hydraulic System Driven Automatic Stator
 • SMT - ZJ160 Coil Forming Machine Hydraulic System Driven Automatic Stator

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: SMT
  Orzecznictwo: ISO / SGS Audit
  Numer modelu: SMT - ZJ160

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Pudełko ze sklejki z Twoim wymaganiem.
  Czas dostawy: 1-3.8 miesięcy
  Zasady płatności: T / T, L / C
  Możliwość Supply: 1 sztuk / 1- 3,7 miesięcy
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa: Maszyna do formowania cewek stojana sterowana hydraulicznie Modelu: ZJ160
  ID stojana: 31 -101 mm Odstojnik stojana: ≤161 mm
  Wysokość stosu: 16-100 mm Kolor: Biało niebieski
  Rozmiar maszyny: Średni rozmiar Typ automatyzacji: Pełna automatyzacja

  SMT - ZJ160 Maszyna do formowania cewek Automatyczny stojan sterowany za pomocą układu hydraulicznego

  Maszyna do formowania końcowego cewki stojana służy do końcowego kształtowania cewki stojana, napędzana jest przez układ hydrauliczny sterowany przez PLC. Jego konstrukcja oprzyrządowania przyjmuje elastyczne zasady wewnętrznej ekspansji. Zewnętrzne owijanie i formowanie krawędzi tworzą uzwojenie stojana. Może zapewnić odpowiednie uzwojenie poza wymiarem po sznurowaniu. Ma wysoką wydajność i kwalifikacje formowania. Wysoka technologia, stabilna wydajność i rozsądna cena.
  Wymagane informacje do wyceny: rysunek stojana przed formowaniem i po formowaniu, w tym OD stojana, identyfikator stojana, wysokość stosu stojana i wymiar cewki końcowej.

  (1) Główne cechy techniczne

  Model ZJ160
  ID stojana 31 -101 mm
  Odstojnik stojana ≤160 mm
  Wysokość stosu 16-100 mm
  Przemieszczenie cylindra ≤20F
  MOQ 1 Zestaw Mid - Maszyna do formowania
  Zasilacz 380V / 50 / 60Hz 3,75Kw
  Waga 1000 kg
  Wymiar maszyny (L) 1200 * (W) 750 * (H) 2500

  (2) Aplikacja

  Produkty są głównie stosowane w nowym silniku samochodowym, silniku servo, generatorze, silniku trójfazowym, silniku pompy, silniku sprężarki, silniku AGD i innych silnikach indukcyjnych. Jako światowy lider mamy oczywiste zalety w montażu stojana i rdzenia wirnika, izolacji szczelinowej, automatycznego nawijania, automatycznego wstawiania, automatycznego utrwalania, impregnacji automatycznej żywicy i innej technologii produkcji silników dla różnych rozmiarów i kształtu szczeliny stojana.

  Koncentrując się na handlu międzynarodowym, postawiliśmy na pierwszym miejscu zarówno jakość produktu, jak i usługi, które są kluczowymi elementami, które czynią twoją markę bardziej konkurencyjną na rynku globalnym. Jeśli szukasz maszyn, komponentów lub produktów OEM, sprzęt silnikowy SMT będzie Twoim najbardziej niezawodnym partnerem.

  Jesteśmy gotowi nawiązać długotrwałe relacje biznesowe z cenioną firmą jako dostawca, partner i przyjaciel. Serdecznie witamy na całym świecie.


  (3) Charakterystyka główna maszyny

  To urządzenie przyjmuje cały system hydrauliczny i program PCL.

  Ta maszyna może dostosować długość stosu formowania, zmieniając podkładkę.

  Zarówno papier szczelinowy, jak i klin nie powinny być uszkodzone lub odwrócone. Stojan nie powinien być odkształcony lub laminowanie stojana nie powinno być skierowane ku górze. Nie ma pękniętej szkliwa z drutu.

  Zdolność produkcyjna ≤13s / zestaw (bez czasu załadunku / rozładunku)

  Podstawowa stopa kwalifikacji ≥ 99,5%, po przerobie, współczynnik ≥ 99,9%

  To urządzenie przyjmuje system bezpieczeństwa kratki bezpieczeństwa. Operator musi stać podczas pracy.

  Maszyna przyjmuje dwie ręce jednocześnie uruchamiając przycisk, aby zapewnić bezpieczeństwo.

  Wydajność maszyna do formowania cewki statora, maszyna do formowania cewki stojana, cewka formowania maszyny, używane maszyny do formowania kręgów

  (4) OEM / ODM

  Innowacyjny zespół techniczny zapewnia doskonałe kompletne rozwiązania techniczne, aby spełnić unikalne wymagania każdego klienta;
  Wyspecjalizowany zespół posprzedażny i inżynierowie oferują najwyższą jakość, szybką obsługę posprzedażną od drzwi do drzwi, w celu rozwiązania wszystkich problemów posprzedażnych klienta;
  Szeroko rozłożone krajowe stacje serwisowe usług posprzedażnych i agencje zagraniczne zapewniają wydajną obsługę posprzedażową;
  Multi metody komunikacji i personel obsługi klienta w pełnym wymiarze czasu rozwieją skrupuły po sprzedaży po 24 godzinach.

  (5) Profil linii produkcyjnej

  Dzięki dobrej obsłudze, profesjonalnemu zespołowi i niezawodnej jakości, SMT zapewnia klientom różne rodzaje silników prądu przemiennego, silników prądu stałego, usługi doradztwa technicznego w zakresie silników BLDC i usługi projektowania pod klucz, w tym ocenę kosztów silnika, know-how w zakresie produkcji, szkolenie personelu, i kompletny projekt "pod klucz".

  (6) O nas

  Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co Ltd jest jednym z kluczowych przedsiębiorstw high-tech, które specjalizują się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do produkcji silników w Chinach. Firma ma obecnie prawie 150 pracowników, w tym ponad 30 inżynierów i techników, o powierzchni około 20 000 metrów kwadratowych i setkach zaawansowanych urządzeń do produkcji i testowania. Jest teraz przygotowany do zaprojektowania i wyprodukowania pełnej linii produkcyjnej (zaczyna się od uzwojenia cewki do ostatecznego formowania stojana) do silników prądu przemiennego, takich jak silnik AGD, przemysłowe i małe silniki, silnik pompy, silnik do bram skrzydłowych i silnik samochodowy itp. 2012, SMT przeszedł certyfikację ISO9001: 2000 System Zarządzania Jakością.

  Szczegóły kontaktu
  Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Sherry

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty