Dom ProduktyMaszyna do formowania kręgów

SMT - ZZ190 Maszyna do formowania cewek Silnik emaliowany drutem elektrycznym stojana

SMT - ZZ190 Maszyna do formowania cewek Silnik emaliowany drutem elektrycznym stojana

  • SMT - ZZ190 Coil Forming Machine Motor Stator Enamelled Copper Wire
  • SMT - ZZ190 Coil Forming Machine Motor Stator Enamelled Copper Wire
 • SMT - ZZ190 Coil Forming Machine Motor Stator Enamelled Copper Wire

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: SMT
  Orzecznictwo: ISO / SGS Audit
  Numer modelu: SMT - ZZ190

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Pudło ze sklejki
  Czas dostawy: 7-13 tygodni
  Zasady płatności: T / T, L / C
  Możliwość Supply: 1 szt. / 7-11 tygodni
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa: Maszyna do wstępnego formowania drutu miedzianego z drutem aluminiowym Modelu: ZJ190
  Po sprzedaży usługi świadczone: Inżynierowie dostępni do maszyny serwisowej Serwis pogwarancyjny: Usługa zagraniczna jest dostępna
  Metoda jazdy: Olej Huralic Mold Life: > 1 000 000 strzałów
  Specyfikacja: ISO 9001 Funkcja: Smarowanie

  SMT - ZZ190 Maszyna do formowania cewek z emaliowanym drutem elektrycznym stojana silnika

  Ta wysokoobrotowa maszyna do zwijania cewki stojana może nawijać i wiązać druty, zgodnie z potrzebami. Taka jak regulacja długości głowicy i końca drutu. Maszyna do nawijania cewki stojana może również obsługiwać druty z pierścieniem magnetycznym, drutem sufiksu towarów i innymi specjalnymi drutami.

  (1) Główna data techniczna

  Model ZZ190
  ID stojana 50-131 mm
  Odstojnik stojana ≤ 191 mm
  Wysokość stosu 20-160 mm
  Przemieszczenie cylindra 20F
  MOQ 1 Maszyna do formowania cewki
  Zasilacz 380V / 50 / 60Hz 3Kw
  Waga 1501 kg
  Wymiar maszyny (L) 1953 * (W) 1102 * (H) 2510 mm

  (2) Aplikacja

  Produkty są głównie stosowane w nowym silniku samochodowym, silniku servo, generatorze, silniku trójfazowym, silniku pompy, silniku sprężarki, silniku AGD i innych silnikach indukcyjnych. Jako światowy lider mamy oczywiste zalety w montażu stojana i rdzenia wirnika, izolacji szczelinowej, automatycznego nawijania, automatycznego wstawiania, automatycznego utrwalania, impregnacji automatycznej żywicy i innej technologii produkcji silników dla różnych rozmiarów i kształtu szczeliny stojana.

  Koncentrując się na handlu międzynarodowym, postawiliśmy na pierwszym miejscu zarówno jakość produktu, jak i usługi, które są kluczowymi elementami, które czynią twoją markę bardziej konkurencyjną na rynku globalnym. Jeśli szukasz maszyn, komponentów lub produktów OEM, sprzęt silnikowy SMT będzie Twoim najbardziej niezawodnym partnerem.

  Jesteśmy gotowi nawiązać długotrwałe relacje biznesowe z cenioną firmą jako dostawca, partner i przyjaciel. Serdecznie witamy na całym świecie.


  (3) Charakterystyka główna maszyny

  To urządzenie przyjmuje cały system hydrauliczny i program PCL.

  Ta maszyna może dostosować długość stosu formowania, zmieniając podkładkę.

  Zarówno papier szczelinowy, jak i klin nie powinny być uszkodzone lub odwrócone. Stojan nie powinien być odkształcony lub laminowanie stojana nie powinno być skierowane ku górze. Nie ma pękniętej szkliwa z drutu.

  Zdolność produkcyjna ≤13s / zestaw (bez czasu załadunku / rozładunku)

  Podstawowa stopa kwalifikacji ≥ 99,5%, po przerobie, współczynnik ≥ 99,9%

  To urządzenie przyjmuje system bezpieczeństwa kratki bezpieczeństwa. Operator musi stać podczas pracy.

  Maszyna przyjmuje dwie ręce jednocześnie uruchamiając przycisk, aby zapewnić bezpieczeństwo.

  Wydajność maszyna do formowania cewki statora, maszyna do formowania cewki stojana, cewka formowania maszyny, używane maszyny do formowania kręgów

  (4) OEM / ODM

  Innowacyjny zespół techniczny zapewnia doskonałe kompletne rozwiązania techniczne, aby spełnić unikalne wymagania każdego klienta;
  Wyspecjalizowany zespół posprzedażny i inżynierowie oferują najwyższą jakość, szybką obsługę posprzedażną od drzwi do drzwi, w celu rozwiązania wszystkich problemów posprzedażnych klienta;
  Szeroko rozłożone krajowe stacje serwisowe usług posprzedażnych i agencje zagraniczne zapewniają wydajną obsługę posprzedażową;
  Multi metody komunikacji i personel obsługi klienta w pełnym wymiarze czasu rozwieją skrupuły po sprzedaży po 24 godzinach.

  (5) Profil linii produkcyjnej

  Dzięki dobrej obsłudze, profesjonalnemu zespołowi i niezawodnej jakości, SMT zapewnia klientom różne rodzaje silników prądu przemiennego, silników prądu stałego, usługi doradztwa technicznego w zakresie silników BLDC i usługi projektowania pod klucz, w tym ocenę kosztów silnika, know-how w zakresie produkcji, szkolenie personelu, i kompletny projekt "pod klucz".

  (6) O nas

  Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co Ltd jest jednym z kluczowych przedsiębiorstw high-tech, które specjalizują się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do produkcji silników w Chinach. Firma ma obecnie prawie 150 pracowników, w tym ponad 30 inżynierów i techników, o powierzchni około 20 000 metrów kwadratowych i setkach zaawansowanych urządzeń do produkcji i testowania. Jest teraz przygotowany do zaprojektowania i wyprodukowania pełnej linii produkcyjnej (zaczyna się od uzwojenia cewki do ostatecznego formowania stojana) do silników prądu przemiennego, takich jak silnik AGD, przemysłowe i małe silniki, silnik pompy, silnik do bram skrzydłowych i silnik samochodowy itp. 2012, SMT przeszedł certyfikację ISO9001: 2000 System Zarządzania Jakością.

  Szczegóły kontaktu
  Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Sherry

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty