Dom ProduktyWstawianie uzwojenia stojana

Silnik Wstawianie uzwojeń / stojaków silnika stojana (serwo / poziome) SMT - K90

Silnik Wstawianie uzwojeń / stojaków silnika stojana (serwo / poziome) SMT - K90

Motor Stator Slot Winding / Coil Inserting Machine ( Servo / Horizontal )  SMT - K90

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SMT
Orzecznictwo: ISO / SGS Audit
Numer modelu: SMT-k90

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko ze sklejki z plastikową torbą.
Czas dostawy: 31-65 dni
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 1szt / 31-65 dni
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Silnik Wstawianie uzwojeń / cewek stojana silnika (serwo / poziome) ID stojana: 20-100 mm
Odstojnik stojana: ≤160 mm Oprzyrządowanie podróży: 3-10 mm
Stanowisko pracy: Jeden Odpowiedni drut: Drut miedziany / aluminiowy
Kolor: Biały Zakres numerów gniazd: 8 ~ 48 slot

Silnik Wstawianie uzwojeń / stojaków silnika stojana (serwo / poziome) SMT - K90

Ten typ maszyny do wprowadzania cewek stojana może jednocześnie włożyć cewkę i klin lub cewkę i klin w połowie szczeliny do stojana; podajnik klinowy ma być wykonany silnik krokowy bt, a wsuwanie i wstawianie klina odbywa się za pomocą układu serwo; inny parametr można ustawić w interfejsie człowiek-maszyna; tryb prędkości i karmienia jest pożądany według różnych szybkości napełniania szczelin i różnych rodzajów drutu; każda dostarczona przez nas maszyna daje możliwość zaprogramowania automatycznego tworzenia klina szczeliny. Produkcję stojanów różnej wielkości można osiągnąć zmieniając oprzyrządowanie.

(1) Główne dane techniczne

Model SMT-K900 SMT-FDK90
ID stojana Φ20 ~ Φ100mm Φ20 ~ Φ100mm
Odstojnik stojana ≤160 mm Φ30 ~ Φ160mm
Wysokość stosu ≤120 mm 10 ~ 110 mm
Oprzyrządowanie do podróży ≤70mmn --------------------------
Odpowiedni przewód drut miedziany lub aluminiowy drut miedziany lub aluminiowy
Zakres numerów gniazd 8 ~ 48 slot 8 ~ 48 slot
Zasilacz 380V / 50 / 60Hz 3Kw 380V / 50 / 60Hz 3Kw
Waga ≈ 850 kg ≈650Kg
Wymiar (L) 1800 × (W) 650 x (H) 1700 mm (L) 1800 × (W) 650 x (H) 1700 mm

(2) Aplikacja

Produkty są głównie stosowane w nowym silniku samochodowym, silniku servo, generatorze, silniku trójfazowym, silniku pompy, silniku sprężarki, silniku AGD i innych silnikach indukcyjnych. Jako światowy lider mamy oczywiste zalety w montażu stojana i rdzenia wirnika, izolacji szczelinowej, automatycznego nawijania, automatycznego wstawiania, automatycznego utrwalania, impregnacji automatycznej żywicy i innej technologii produkcji silników dla różnych rozmiarów i kształtu szczeliny stojana.

Koncentrując się na handlu międzynarodowym, postawiliśmy na pierwszym miejscu zarówno jakość produktu, jak i usługi, które są kluczowymi elementami, które czynią twoją markę bardziej konkurencyjną na rynku globalnym. Jeśli szukasz maszyn, komponentów lub produktów OEM, sprzęt silnikowy SMT będzie Twoim najbardziej niezawodnym partnerem.

Jesteśmy gotowi nawiązać długotrwałe relacje biznesowe z cenioną firmą jako dostawca, partner i przyjaciel. Serdecznie witamy na całym świecie.


(3) Charakterystyka główna maszyny

Jest to specjalna konstrukcja przeznaczona do różnych konstrukcji lub różnych rozmiarów szczelin; może zakończyć wkładanie papieru izolacyjnego na raz; automatyczna regulacja obwodu, automatyczny obcinanie papieru, automatyczne obszywanie i automatyczne wstawianie po włożeniu do gniazda o różnej wielkości; używać maszyny do wkładania papieru servo do podawania papieru i ustalania szerokości; zestawy interfejsów interpersonalnych wymagały określonego parametru; formowanie formy jest automatycznie regulowane do różnych rozmiarów szczeliny; charakteryzuje się prostą obsługą, niskim poziomem szumów, dużą prędkością i wysoką automatyzacją.
Sprzęt przyjmuje programowalny terminal, zwany także dotykowym ekranem, który może ustawiać i wyświetlać niezbędne informacje, jest łatwy w obsłudze i niezawodny.

(4) OEM / ODM

Innowacyjny zespół techniczny zapewnia doskonałe kompletne rozwiązania techniczne, aby spełnić unikalne wymagania każdego klienta;
Wyspecjalizowany zespół posprzedażny i inżynierowie oferują najwyższą jakość, szybką obsługę posprzedażną od drzwi do drzwi, w celu rozwiązania wszystkich problemów posprzedażnych klienta;
Szeroko rozłożone krajowe stacje serwisowe usług posprzedażnych i agencje zagraniczne zapewniają wydajną obsługę posprzedażową;
Multi metody komunikacji i personel obsługi klienta w pełnym wymiarze czasu rozwieją skrupuły po sprzedaży po 24 godzinach.

(5) Profil linii produkcyjnej

Dzięki dobrej obsłudze, profesjonalnemu zespołowi i niezawodnej jakości, SMT zapewnia klientom różne rodzaje silników prądu przemiennego, silników prądu stałego, usługi doradztwa technicznego w zakresie silników BLDC i usługi projektowania pod klucz, w tym ocenę kosztów silnika, know-how w zakresie produkcji, szkolenie personelu, i kompletny projekt "pod klucz".

Jednocześnie cewkę i klin klina maszyny, sterowanie cewką odbywa się za pomocą układu serwosilnika i wstawienie klina za pomocą silnika o zmiennej częstotliwości.
Jest sterowany przez HMI, a maszyna może automatycznie diagnozować awarię.
Ta maszyna nadaje się do folii z rolek poliestrowych o ustalonej grubości i stałej szerokości (wymiar szerokości i grubości jest dostarczany przez klienta)
Podawanie klinów odbywa się za pomocą silnika krokowego, można ustawić długość podawania, cięcie, formowanie, wstawianie numeru szczeliny.
Obowiązuje zarówno drut miedziany, jak i drut aluminiowy.
Zdolność produkcyjna ≤25s / zestaw (nie licząc godzin pracy pomocniczej)
Podstawowa stopa kwalifikacji dla drutu miedzianego ≥ 98,5%, po przerobie, współczynnik ≥ 99,5%

(6) O nas

Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co Ltd jest jednym z kluczowych przedsiębiorstw high-tech, które specjalizują się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do produkcji silników w Chinach. Firma ma obecnie prawie 150 pracowników, w tym ponad 30 inżynierów i techników, o powierzchni około 20 000 metrów kwadratowych i setkach zaawansowanych urządzeń do produkcji i testowania. Jest teraz przygotowany do zaprojektowania i wyprodukowania pełnej linii produkcyjnej (zaczyna się od uzwojenia cewki do ostatecznego formowania stojana) do silników prądu przemiennego, takich jak silnik AGD, przemysłowe i małe silniki, silnik pompy, silnik do bram skrzydłowych i silnik samochodowy itp. 2012, SMT przeszedł certyfikację ISO9001: 2000 System Zarządzania Jakością.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Alan

Tel: +8618738116552

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty