Wyślij wiadomość
Dom ProduktyWstawianie uzwojenia stojana

Silnik wentylatora Stojan Automatyczna maszyna do nawijania silnika Model QX08

Silnik wentylatora Stojan Automatyczna maszyna do nawijania silnika Model QX08

  • Silnik wentylatora Stojan Automatyczna maszyna do nawijania silnika Model QX08
Silnik wentylatora Stojan Automatyczna maszyna do nawijania silnika Model QX08
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SMT
Orzecznictwo: ISO / SGS Audit
Numer modelu: SMT-QX08
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko ze sklejki z uszczelnieniem.
Czas dostawy: 8 - 10 tygodni
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 1 szt. / 7 - 11 tygodni
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Silnik wentylatora Pozioma maszyna do uzwojenia uzwojenia stojana Model: QX08
Identyfikator stojana: 60-150mm Średnica zewnętrzna stojana: ≤210 mm
Wymiar: (dł.)2370×(szer.)1160×(wys.)1710mm Waga: 1850 kg
Życie formy: > 1 000 000 strzałów
High Light:

Maszyna do wkładania cewki

,

maszyna do wkładania klina

,

maszyna do nawijania stojana silnika wentylatora

Silnik wentylatora Stojan Automatyczna maszyna do nawijania silnika Model QX08

Ta wkładka mahcine z uzwojeniem cewki stojana służy do automatycznego wkładania uzwojenia i klina. Ta maszyna do wkładania przyjmuje system napędu elektrycznego serwosilnika AC, system registracji prędkości konwersji prądu przemiennego, układ pneumatyczny. Może osiągnąć ustawienie długości klinowej, podawanie, cięcie, formowanie i wstawianie do stojana wraz z cewką automatycznie. Prędkość wkładania cewki można ustawić na różnych sekcjach.

(1) Główne cechy techniczne

Model SMT-QX08
ID stojana 60-150 mm
Odstojnik stojana ≤210 mm
Długość rdzenia ≤ 190 mm
Opływ narzędzi ≤90mm
Zgodny drut CU / AL
Zakres numerów gniazd 24-48 miejsc
Zasilacz 380V / 50 / 60Hz 5Kw
Waga 1050 kg
Wymiar (L) 2370 x (W) 1160 x (H) 1710 mm

(2) Aplikacja

Produkty są głównie stosowane w nowym silniku samochodowym, silniku servo, generatorze, silniku trójfazowym, silniku pompy, silniku sprężarki, silniku AGD i innych silnikach indukcyjnych. Jako światowy lider mamy oczywiste zalety w montażu stojana i rdzenia wirnika, izolacji szczelinowej, automatycznego nawijania, automatycznego wstawiania, automatycznego utrwalania, impregnacji automatycznej żywicy i innej technologii produkcji silników dla różnych rozmiarów i kształtu szczeliny stojana.


(3) Nasza usługa

Koncentrując się na handlu międzynarodowym, postawiliśmy na pierwszym miejscu zarówno jakość produktu, jak i usługi, które są kluczowymi elementami, które czynią twoją markę bardziej konkurencyjną na rynku globalnym. Jeśli szukasz maszyn, komponentów lub produktów OEM, sprzęt silnikowy SMT będzie Twoim najbardziej niezawodnym partnerem.

Jesteśmy gotowi nawiązać długotrwałe relacje biznesowe z cenioną firmą jako dostawca, partner i przyjaciel. Serdecznie witamy na całym świecie.

(4) OEM / ODM

Innowacyjny zespół techniczny zapewnia doskonałe kompletne rozwiązania techniczne, aby spełnić unikalne wymagania każdego klienta;
Wyspecjalizowany zespół posprzedażny i inżynierowie oferują najwyższą jakość, szybką obsługę posprzedażną od drzwi do drzwi, w celu rozwiązania wszystkich problemów posprzedażnych klienta;
Szeroko rozłożone krajowe stacje serwisowe usług posprzedażnych i agencje zagraniczne zapewniają wydajną obsługę posprzedażową;
Multi metody komunikacji i personel obsługi klienta w pełnym wymiarze czasu rozwieją skrupuły po sprzedaży po 24 godzinach.

(5) Profil linii produkcyjnej

Dzięki dobrej obsłudze, profesjonalnemu zespołowi i niezawodnej jakości, SMT zapewnia klientom różne rodzaje silników prądu przemiennego, silników prądu stałego, usługi doradztwa technicznego w zakresie silników BLDC i usługi projektowania pod klucz, w tym ocenę kosztów silnika, know-how w zakresie produkcji, szkolenie personelu, i kompletny projekt "pod klucz".

(6) O nas

Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co Ltd jest jednym z kluczowych przedsiębiorstw high-tech, które specjalizują się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do produkcji silników w Chinach. Firma ma obecnie prawie 150 pracowników, w tym ponad 30 inżynierów i techników, o powierzchni około 20 000 metrów kwadratowych i setkach zaawansowanych urządzeń do produkcji i testowania. Jest teraz przygotowany do zaprojektowania i wyprodukowania pełnej linii produkcyjnej (zaczyna się od uzwojenia cewki do ostatecznego formowania stojana) do silników prądu przemiennego, takich jak silnik AGD, przemysłowe i małe silniki, silnik pompy, silnik do bram skrzydłowych i silnik samochodowy itp. 2012, SMT przeszedł certyfikację ISO9001: 2000 System Zarządzania Jakością.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Larry

Tel: +86-13914006446

Faks: 86-512-66316717

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty