Dom ProduktyWstawianie uzwojenia stojana

SMT - KW300 Wstawianie uzwojenia stojana, Automatyczna nawijarka stojana

SMT - KW300 Wstawianie uzwojenia stojana, Automatyczna nawijarka stojana

SMT - KW300 Stator Winding Inserting Machine , Automatic Stator Winding Machine

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SMT
Orzecznictwo: ISO / SGS Audit
Numer modelu: SMT-KW300

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko ze sklejki z uszczelnieniem.
Czas dostawy: 35-55 dni
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 1 sztuk / 35-54 dni
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Maszyna do wprowadzania cewki / Maszyna do wtrysku cewek / Maszyna do wkładania cewki Wysokość krawędzi złożonej: 3-10 mm
Zasilanie: 380V / 50 / 60Hz 3Kw Odpowiedni drut: 0,2 ~ 1,2 mm
Nasze Usługi: 12 miesięczny okres gwarancji Oprzyrządowanie do podróży: Maks. 70 mm
Długość rdzenia: Maks. 110 mm Waga: 1831 kg

SMT-KW300 Wstawianie cewki, Automatyczna nawijarka stojana

Główne cechy uzwojenia cewki Stotor Wstawianie maszyn

Oprzyrządowanie ma konstrukcję modułową, a czas przełączania jest krótszy niż 10 minut.
1. Dzięki poziomej konstrukcji ramy, sterowanej przez programowalny PLC PLC, maszyna służy do automatycznego zwijania i wstawiania klina.
2. Przyjmuje system napędu silnika prądu przemiennego, system regulacji prędkości konwersji prądu przemiennego, układ pneumatyczny.
3. Może osiągnąć ustawienie długości klina, podawanie, cięcie, formowanie i wstawiane do stojana wraz z cewką automatycznie.
4. Prędkość wprowadzania cewki można ustawić na różnych sekcjach.
5. Tryb karmienia klinowego można ustawić zgodnie z innym silnikiem.
6. Wyposażony w interfejs sterowania człowiek-maszyna, ma funkcję wyświetlania stanu, alarmu awarii, różnych ustawień parametrów itp.
7. Charakteryzuje się szerokim zastosowaniem, wysoką automatyzacją, łatwą obsługą i wygodną zmianą narzędzi.

(1) Główne cechy techniczne

Model KW300
ID stojana 110-210 mm
Odstojnik stojana 175-300 mm
Wysokość stosu ≤ 250 mm
Oprzyrządowanie podróży ≤70 mm
Odpowiednia średnica drutu 0,2-1,2 mm
Zakres numerów gniazd 8-48slot
Zasilacz 380V / 50 / 60Hz 4Kw
MOQ 1 zestaw Motor Wire Wstawianie maszyny
Wymiar maszyny (L) 1000 * (W) 2000 * (H) 2000 mm

(2) Aplikacja

Produkty są głównie stosowane w nowym silniku samochodowym, silniku servo, generatorze, silniku trójfazowym, silniku pompy, silniku sprężarki, silniku AGD i innych silnikach indukcyjnych. Jako światowy lider mamy oczywiste zalety w montażu stojana i rdzenia wirnika, izolacji szczelinowej, automatycznym nawijaniu, automatycznym wstawianiu, automatycznym klejeniu, automatycznej impregnacji żywicą i innej technologii produkcji silników dla różnych rozmiarów i kształtu szczeliny stojana.


(3) Nasza usługa

Koncentrując się na handlu międzynarodowym, postawiliśmy na pierwszym miejscu zarówno jakość produktu, jak i usługi, które są kluczowymi elementami, które czynią twoją markę bardziej konkurencyjną na rynku globalnym. Jeśli szukasz maszyn, komponentów lub produktów OEM, sprzęt silnikowy SMT będzie Twoim najbardziej niezawodnym partnerem.

Jesteśmy gotowi nawiązać długotrwałe relacje biznesowe z cenioną firmą jako dostawca, partner i przyjaciel. Serdecznie witamy na całym świecie.

(4) OEM / ODM

Innowacyjny zespół techniczny zapewnia doskonałe kompletne rozwiązania techniczne, aby spełnić unikalne wymagania każdego klienta;
Wyspecjalizowany zespół posprzedażny i inżynierowie oferują najwyższą jakość, szybką obsługę posprzedażną od drzwi do drzwi, w celu rozwiązania wszystkich problemów posprzedażnych klienta;
Szeroko rozłożone krajowe stacje serwisowe usług posprzedażnych i agencje zagraniczne zapewniają wydajną obsługę posprzedażową;
Multi metody komunikacji i personel obsługi klienta w pełnym wymiarze czasu rozwieją skrupuły po sprzedaży po 24 godzinach.

(5) Profil linii produkcyjnej

Dzięki dobrej obsłudze, profesjonalnemu zespołowi i niezawodnej jakości, SMT zapewnia klientom różne rodzaje silników prądu przemiennego, silników prądu stałego, usługi doradztwa technicznego w zakresie silników BLDC i usługi projektowania pod klucz, w tym ocenę kosztów silników, know-how w zakresie produkcji, szkolenie personelu, i kompletny projekt "pod klucz".

(6) O nas

Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co Ltd jest jednym z kluczowych przedsiębiorstw high-tech, które specjalizują się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do produkcji silników w Chinach. Firma ma obecnie prawie 150 pracowników, w tym ponad 30 inżynierów i techników, z powierzchnią budynku około 20 000 metrów kwadratowych i setkami zaawansowanych urządzeń do produkcji i testowania. Jest teraz przygotowany do zaprojektowania i wyprodukowania pełnej linii produkcyjnej (zaczyna się od uzwojenia cewki do ostatecznego formowania stojana) do silników prądu przemiennego, takich jak silnik AGD, przemysłowe i małe silniki, silnik pompy, silnik do bram skrzydłowych i silnik samochodowy itp. 2012, SMT przeszedł certyfikację ISO9001: 2000 System Zarządzania Jakością.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Larry

Tel: +8613914006446

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty