Dom ProduktyNawijanie Wstawianie maszyny

ISO / SGS Audit Uzwojenie Wstawianie Maszyny do produkcji silników pompy

ISO / SGS Audit Uzwojenie Wstawianie Maszyny do produkcji silników pompy

  • ISO / SGS Audit Winding Inserting Machine Pump Motor Production Equipment
  • ISO / SGS Audit Winding Inserting Machine Pump Motor Production Equipment
 • ISO / SGS Audit Winding Inserting Machine Pump Motor Production Equipment

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: SMT
  Orzecznictwo: ISO / SGS Audit
  Numer modelu: SMT-QX10

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1SZT
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Pudełko ze sklejki z uszczelnieniem.
  Czas dostawy: 45-67 dni
  Zasady płatności: T/T, L/C
  Możliwość Supply: 1szt / 45-67 dni
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa: Urządzenia do produkcji silników pompowych / nawijarka ID stojana: 110-210 mm
  Odstojnik stojana: ≤260mm Zakres numerów gniazd: 24-48 miejsc
  Demontaż: Pull Core Gwarancja: 12 miesięcy
  Odpowiedni drut: Drut miedziany lub aluminiowy OEM: Tak
  High Light:

  automatic motor winding machine

  ,

  motor winding equipment

  ISO / SGS Audit Uzwojenie Wstawianie Maszyny do produkcji silników pompy

  Ta maszyna do wkładania uzwojeń stojana przyjmuje ruchome narzędzie do wkładania uzwojenia z trzema stanowiskami roboczymi. Jeden służy do wyposażenia z mechanicznym ramieniem do przeniesienia cewki do stacji. Drugi służy do cięcia i formowania klina. Trzeci służy do wstawiania cewki i wdutu. Ta maszyna jest wyposażona w funkcję zabezpieczenia klinowego z pojedynczym zębem i mechaniczną funkcję ładowania i rozłączania dwóch stron. Może przenieść stojan na linię automatycznej regulacji stojana. Skuteczność działania jest bardzo wysoka dzięki trzem stanowiskom roboczym.

  (1) Główne cechy techniczne

  Model SMT-QX10
  ID stojana 110-210 mm
  Odstojnik stojana ≤260mm
  Długość rdzenia ≤ 250 mm
  Opływ narzędzi ≤90mm
  Zgodny drut CU / AL
  Zakres numerów gniazd 24-48 miejsc
  Zasilacz 380V / 50 / 60Hz 6.5Kw
  Waga 1160 kg
  Wymiar (L) 2370 x (W) 1260 x (H) 1710 mm

  (2) Aplikacja

  Produkty są głównie stosowane w nowym silniku samochodowym, silniku servo, generatorze, silniku trójfazowym, silniku pompy, silniku sprężarki, silniku AGD i innych silnikach indukcyjnych. Jako światowy lider mamy oczywiste zalety w montażu stojana i rdzenia wirnika, izolacji szczelinowej, automatycznego nawijania, automatycznego wstawiania, automatycznego utrwalania, impregnacji automatycznej żywicy i innej technologii produkcji silników dla różnych rozmiarów i kształtu szczeliny stojana.


  (3) Nasza usługa

  Koncentrując się na handlu międzynarodowym, postawiliśmy na pierwszym miejscu zarówno jakość produktu, jak i usługi, które są kluczowymi elementami, które czynią twoją markę bardziej konkurencyjną na rynku globalnym. Jeśli szukasz maszyn, komponentów lub produktów OEM, sprzęt silnikowy SMT będzie Twoim najbardziej niezawodnym partnerem.

  Jesteśmy gotowi nawiązać długotrwałe relacje biznesowe z cenioną firmą jako dostawca, partner i przyjaciel. Serdecznie witamy na całym świecie.

  (4) OEM / ODM

  Innowacyjny zespół techniczny zapewnia doskonałe kompletne rozwiązania techniczne, aby spełnić unikalne wymagania każdego klienta;
  Wyspecjalizowany zespół posprzedażny i inżynierowie oferują najwyższą jakość, szybką obsługę posprzedażną od drzwi do drzwi, w celu rozwiązania wszystkich problemów posprzedażnych klienta;
  Szeroko rozłożone krajowe stacje serwisowe usług posprzedażnych i agencje zagraniczne zapewniają wydajną obsługę posprzedażową;
  Multi metody komunikacji i personel obsługi klienta w pełnym wymiarze czasu rozwieją skrupuły po sprzedaży po 24 godzinach.

  (5) Profil linii produkcyjnej

  Dzięki dobrej obsłudze, profesjonalnemu zespołowi i niezawodnej jakości, SMT zapewnia klientom różne rodzaje silników prądu przemiennego, silników prądu stałego, usługi doradztwa technicznego w zakresie silników BLDC i usługi projektowania pod klucz, w tym ocenę kosztów silnika, know-how w zakresie produkcji, szkolenie personelu, i kompletny projekt "pod klucz".

  (6) O nas

  Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co Ltd jest jednym z kluczowych przedsiębiorstw high-tech, które specjalizują się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do produkcji silników w Chinach. Firma ma obecnie prawie 150 pracowników, w tym ponad 30 inżynierów i techników, o powierzchni około 20 000 metrów kwadratowych i setkach zaawansowanych urządzeń do produkcji i testowania. Jest teraz przygotowany do zaprojektowania i wyprodukowania pełnej linii produkcyjnej (zaczyna się od uzwojenia cewki do ostatecznego formowania stojana) do silników prądu przemiennego, takich jak silnik AGD, przemysłowe i małe silniki, silnik pompy, silnik do bram skrzydłowych i silnik samochodowy itp. 2012, SMT przeszedł certyfikację ISO9001: 2000 System Zarządzania Jakością.

  Szczegóły kontaktu
  Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Sherry

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty