Dom ProduktyMaszyna do wkładania papieru

Maszyna do wkładania papieru poziomego SMT - CW300 Maszyna do izolacji gniazda stojana

Maszyna do wkładania papieru poziomego SMT - CW300 Maszyna do izolacji gniazda stojana

Horizontal Paper Inserting Machine SMT - CW300 Stator Slot Insulation Machine

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SMT
Orzecznictwo: ISO/SGS Audit
Numer modelu: SMT-CW300

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko ze sklejki z plastikową torbą na zewnątrz.
Czas dostawy: 50 - 59 dni
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 1 szt. / 41 - 59 dni
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Automatyczna maszyna do wkładania papieru do gniazda w stojaku silnika Grubość papieru izolacyjnego: ≤ 0,35 mm
ID stojana: 100-200 mm Odstojnik stojana: ≤300mm
Wysokość krawędzi złożonej: 3-10 mm Wymiar maszyny: (L) 1100 * (W) 900 * (H) 1500 mm

Automatyczna maszyna do uzwojenia silnika

Pozioma maszyna do zakładania papieru izolacyjnego do stojaka nadaje się wyłącznie do dużych i średnich silników, automatycznie wkładając papier izolacyjny z dołu szczeliny stojana; automatyczne podawanie papieru, składanie krawędzi i formowanie; charakteryzuje się niskim poziomem hałasu, dużą prędkością, doskonałym formowaniem itp .; zmiana numeru szczeliny jest sterowana elektrycznie; wstawianie szczeliny interwałowej i wstawianie szczeliny mogą być opcjonalne; jest to wygodne i łatwe w produkcji różnych stojanów i zmieniających się narzędzi. Szczególnie nadaje się do generatora, silnika głębokiej pompy, maszyny trójfazowej itp.

(1) Główne informacje techniczne

Model CW300
Długość rdzenia 80-300 mm
ID stojana 100-200 mm
Odstojnik stojana ≤300mm
Wysokość krawędzi złożonej 3-10 mm
Grubość papieru izolacyjnego ≤ 0,35 mm
Wydajność 1,2 s / s
Zasilacz 380V / 50 / 60Hz 0,75Kw
MOQ 1 zestaw automatów do zakładania papieru szczelinowego
Wymiar maszyny (L) 1100 * (W) 900 * (H) 1500 mm

(2) Aplikacja

1. Odpowiedni wyłącznie dla dużych i średnich silników, automatycznie wstawiający papier izolacyjny z dołu szczeliny stojana;

2. Automatyczne podawanie papieru, składanie krawędzi i formowanie;

3. Charakteryzuje się niskim poziomem hałasu, dużą prędkością, doskonałym formowaniem itp .;

4. Zmiana numeru gniazda jest sterowana elektrycznie;

5. Wstawianie szczelin interwałowych i wstawianie szczelin może być opcjonalne;

6. Jest to wygodne i łatwe w produkcji różnych stojanów i zmieniających się narzędzi;

7. Szczególnie nadaje się do generatora, silnika głębokiej pompy, maszyny trójfazowej itp.


(3) Charakterystyka główna maszyny

Jest to specjalna konstrukcja przeznaczona do różnych konstrukcji lub różnych rozmiarów szczelin; może zakończyć wkładanie papieru izolacyjnego na raz; automatyczna regulacja obwodu, automatyczny obcinanie papieru, automatyczne obszywanie i automatyczne wstawianie po włożeniu do gniazda o różnej wielkości; używać maszyny do wkładania papieru servo do podawania papieru i ustalania szerokości; zestawy interfejsów interpersonalnych wymagały określonego parametru; formowanie formy jest automatycznie regulowane do różnych rozmiarów szczeliny; charakteryzuje się prostą obsługą, niskim poziomem szumów, dużą prędkością i wysoką automatyzacją.
Sprzęt przyjmuje programowalny terminal, zwany także dotykowym ekranem, który może ustawiać i wyświetlać niezbędne informacje, jest łatwy w obsłudze i niezawodny.

(4) OEM / ODM

Innowacyjny zespół techniczny zapewnia doskonałe kompletne rozwiązania techniczne, aby spełnić unikalne wymagania każdego klienta;
Wyspecjalizowany zespół posprzedażny i inżynierowie oferują najwyższą jakość, szybką obsługę posprzedażną od drzwi do drzwi, w celu rozwiązania wszystkich problemów posprzedażnych klienta;
Szeroko rozłożone krajowe stacje serwisowe usług posprzedażnych i agencje zagraniczne zapewniają wydajną obsługę posprzedażową;
Multi metody komunikacji i personel obsługi klienta w pełnym wymiarze czasu rozwieją skrupuły po sprzedaży po 24 godzinach.

(5) Profil linii produkcyjnej

Dzięki dobrej obsłudze, profesjonalnemu zespołowi i niezawodnej jakości, firma Nide zapewnia klientom różne rodzaje silników prądu przemiennego, silników prądu stałego, usługi doradztwa technicznego w zakresie silników BLDC oraz usługi projektowania pod klucz, w tym ocenę kosztów silników, know-how w zakresie produkcji, szkolenie personelu, i kompletny projekt "pod klucz".

(6) O nas

Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co Ltd jest jednym z kluczowych przedsiębiorstw high-tech, które specjalizują się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do produkcji silników w Chinach. Firma ma obecnie prawie 150 pracowników, w tym ponad 30 inżynierów i techników, o powierzchni około 20 000 metrów kwadratowych i setkach zaawansowanych urządzeń do produkcji i testowania. Jest teraz przygotowany do zaprojektowania i wyprodukowania pełnej linii produkcyjnej (zaczyna się od uzwojenia cewki do ostatecznego formowania stojana) do silników prądu przemiennego, takich jak silnik AGD, przemysłowe i małe silniki, silnik pompy, silnik do bram skrzydłowych i silnik samochodowy itp. 2012, SMT przeszedł certyfikację ISO9001: 2000 System Zarządzania Jakością.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Sherry

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty