Dom ProduktyNawijanie Wstawianie maszyny

Jednofazowy silnik indukcyjny Uzwojenie cewki statora Wstawka SMT-KW300

Jednofazowy silnik indukcyjny Uzwojenie cewki statora Wstawka SMT-KW300

Single Phase Induction Motor Stator Coil Winding Inserting Machine SMT-KW300

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SMT
Orzecznictwo: ISO / SGS Audit
Numer modelu: SMT-KW300

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko ze sklejki z uszczelnieniem
Czas dostawy: 6-12 tygodni
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 1 szt. / 6 - 9 tygodni
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Maszyna do wprowadzania cewek sterowanych przez serwomechanizm CNC Maszyna do wprowadzania cewek / c ID stojana: 110-210 mm
Odstojnik stojana: 175-300 mm Wysokość krawędzi złożonej: 3-10 mm
Zasilanie: 380V / 50 / 60Hz 3Kw Oprzyrządowanie podróży: ≤70 mm
Wymiar maszyny: (L) 1100 * (W) 2010 * (H) 2020 mm Waga: 950 kg

Jednofazowy silnik indukcyjny Uzwojenie cewki statora Wstawka SMT-KW300

Z poziomą konstrukcją ramy, sterowaną przemysłowym programowalnym PLC. Służy do automatycznego wwijania i wstawiania klina.
Przyjmuje system napędu silnika prądu przemiennego, system regulacji prędkości konwersji prądu AC, układ pneumatyczny.
Może osiągnąć ustawienie długości klinowej, podawanie, cięcie, formowanie i wstawianie do stojana wraz z cewką automatycznie. Prędkość wkładania cewki można ustawić na różnych sekcjach. Tryb karmienia klinowego można ustawić zgodnie z innym silnikiem.
Wyposażony w interfejs sterowania człowiek-maszyna, ma funkcję wyświetlania statusu, alarmu awarii, różnych ustawień parametrów itp.

(1) Główne cechy techniczne

Model KW300
ID stojana 110-210 mm
Odstojnik stojana 175-300 mm
Wysokość stosu ≤ 250 mm
Oprzyrządowanie podróży ≤70 mm
Odpowiednia średnica drutu 0,2-1,2 mm
Zakres numerów gniazd 8-48slot
Zasilacz 380V / 50 / 60Hz 4Kw
MOQ 1 zestaw Motor Wire Wstawianie maszyny
Wymiar maszyny (L) 1100 * (W) 2010 * (H) 2020 mm

(2) Aplikacja

Produkty są głównie stosowane w nowym silniku samochodowym, silniku servo, generatorze, silniku trójfazowym, silniku pompy, silniku sprężarki, silniku AGD i innych silnikach indukcyjnych. Jako światowy lider mamy oczywiste zalety w montażu stojana i rdzenia wirnika, izolacji szczelinowej, automatycznego nawijania, automatycznego wstawiania, automatycznego utrwalania, impregnacji automatycznej żywicy i innej technologii produkcji silników dla różnych rozmiarów i kształtu szczeliny stojana.


(3) Nasza usługa

Koncentrując się na handlu międzynarodowym, postawiliśmy na pierwszym miejscu zarówno jakość produktu, jak i usługi, które są kluczowymi elementami, które czynią twoją markę bardziej konkurencyjną na rynku globalnym. Jeśli szukasz maszyn, komponentów lub produktów OEM, sprzęt silnikowy SMT będzie Twoim najbardziej niezawodnym partnerem.

Jesteśmy gotowi nawiązać długotrwałe relacje biznesowe z cenioną firmą jako dostawca, partner i przyjaciel. Serdecznie witamy na całym świecie.

(4) OEM / ODM

Innowacyjny zespół techniczny zapewnia doskonałe kompletne rozwiązania techniczne, aby spełnić unikalne wymagania każdego klienta;
Wyspecjalizowany zespół posprzedażny i inżynierowie oferują najwyższą jakość, szybką obsługę posprzedażną od drzwi do drzwi, w celu rozwiązania wszystkich problemów posprzedażnych klienta;
Szeroko rozłożone krajowe stacje serwisowe usług posprzedażnych i agencje zagraniczne zapewniają wydajną obsługę posprzedażową;
Multi metody komunikacji i personel obsługi klienta w pełnym wymiarze czasu rozwieją skrupuły po sprzedaży po 24 godzinach.

(5) Profil linii produkcyjnej

Dzięki dobrej obsłudze, profesjonalnemu zespołowi i niezawodnej jakości, SMT zapewnia klientom różne rodzaje silników prądu przemiennego, silników prądu stałego, usługi doradztwa technicznego w zakresie silników BLDC i usługi projektowania pod klucz, w tym ocenę kosztów silnika, know-how w zakresie produkcji, szkolenie personelu, i kompletny projekt "pod klucz".

(6) O nas

Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co Ltd jest jednym z kluczowych przedsiębiorstw high-tech, które specjalizują się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do produkcji silników w Chinach. Firma ma obecnie prawie 150 pracowników, w tym ponad 30 inżynierów i techników, o powierzchni około 20 000 metrów kwadratowych i setkach zaawansowanych urządzeń do produkcji i testowania. Jest teraz przygotowany do zaprojektowania i wyprodukowania pełnej linii produkcyjnej (zaczyna się od uzwojenia cewki do ostatecznego formowania stojana) do silników prądu przemiennego, takich jak silnik AGD, przemysłowe i małe silniki, silnik pompy, silnik do bram skrzydłowych i silnik samochodowy itp. 2012, SMT przeszedł certyfikację ISO9001: 2000 System Zarządzania Jakością.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Sherry

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty