Dom ProduktyNawijanie Wstawianie maszyny

Miedź / Aluminium Wire Coil Wedge Uzwojenie Wstawianie 380V 50 / 60Hz

Miedź / Aluminium Wire Coil Wedge Uzwojenie Wstawianie 380V 50 / 60Hz

  • Miedź / Aluminium Wire Coil Wedge Uzwojenie Wstawianie 380V 50 / 60Hz
Miedź / Aluminium Wire Coil Wedge Uzwojenie Wstawianie 380V 50 / 60Hz
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SMT
Orzecznictwo: ISO / SGS Audit
Numer modelu: SMT-k90
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko ze sklejki z plastikową torbą.
Czas dostawy: 7 - 13 tygodni
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 1 szt. / 7 - 12 tygodni
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Cewka z drutu aluminiowego i maszyna do wstawiania klina Modelu: K90
ID stojana: 20-100 mm Odstojnik stojana: ≤160 mm
Oprzyrządowanie podróży: 3-10 mm Zasilanie: 380V / 50 / 60Hz 3Kw
Wymiar maszyny: (L) 1210 * (W) 660 * (H) 1710 mm Waga: 880 kg
Moc: 3Kw Opakowania transportowe: Drewniana skrzynia i paleta
High Light:

automatyczna maszyna do nawijania

,

uzwojenie silnika

Cewka drutu i maszyna do wstawiania klina drut miedziany / aluminiowy

Wyposażony jest w silnik krokowy do podawania papieru klinowego, przy czym każdy z rowków może być ustawiany poprzez przeskakiwanie szczeliny, klin samoczynnie decyduje o całkowitym podawaniu długości, odcięciu, przebijaniu do kształtowania, wolnym zestawie wstawiania klina i numerach klinów;

(1) Główne informacje techniczne

Model K90
ID stojana 20-100 mm
Odstojnik stojana ≤160 mm
Wysokość stosu ≤120 mm
Oprzyrządowanie podróży ≤70 mm
Odpowiedni drut Drut miedziany / drut aluminiowy
Zakres numerów gniazd 8-48slot
Zasilacz 380V / 50 / 60Hz 3Kw
Waga 860 kg
Wymiar maszyny (L) 1210 * (W) 660 * (H) 1710 mm

(2) Aplikacja

Produkty są głównie stosowane w nowym silniku samochodowym, silniku servo, generatorze, silniku trójfazowym, silniku pompy, silniku sprężarki, silniku AGD i innych silnikach indukcyjnych. Jako światowy lider mamy oczywiste zalety w montażu stojana i rdzenia wirnika, izolacji szczelinowej, automatycznego nawijania, automatycznego wstawiania, automatycznego utrwalania, impregnacji automatycznej żywicy i innej technologii produkcji silników dla różnych rozmiarów i kształtu szczeliny stojana.

Koncentrując się na handlu międzynarodowym, postawiliśmy na pierwszym miejscu zarówno jakość produktu, jak i usługi, które są kluczowymi elementami, które czynią twoją markę bardziej konkurencyjną na rynku globalnym. Jeśli szukasz maszyn, komponentów lub produktów OEM, sprzęt silnikowy SMT będzie Twoim najbardziej niezawodnym partnerem.

Jesteśmy gotowi nawiązać długotrwałe relacje biznesowe z cenioną firmą jako dostawca, partner i przyjaciel. Serdecznie witamy na całym świecie.


(3) Charakterystyka główna maszyny

Jest to specjalna konstrukcja przeznaczona do różnych konstrukcji lub różnych rozmiarów szczelin; może zakończyć wkładanie papieru izolacyjnego na raz; automatyczna regulacja obwodu, automatyczny obcinanie papieru, automatyczne obszywanie i automatyczne wstawianie po włożeniu do gniazda o różnej wielkości; używać maszyny do wkładania papieru servo do podawania papieru i ustalania szerokości; zestawy interfejsów interpersonalnych wymagały określonego parametru; formowanie formy jest automatycznie regulowane do różnych rozmiarów szczeliny; charakteryzuje się prostą obsługą, niskim poziomem szumów, dużą prędkością i wysoką automatyzacją.
Sprzęt przyjmuje programowalny terminal, zwany także dotykowym ekranem, który może ustawiać i wyświetlać niezbędne informacje, jest łatwy w obsłudze i niezawodny.

(4) OEM / ODM

Innowacyjny zespół techniczny zapewnia doskonałe kompletne rozwiązania techniczne, aby spełnić unikalne wymagania każdego klienta;
Wyspecjalizowany zespół posprzedażny i inżynierowie oferują najwyższą jakość, szybką obsługę posprzedażną od drzwi do drzwi, w celu rozwiązania wszystkich problemów posprzedażnych klienta;
Szeroko rozłożone krajowe stacje serwisowe usług posprzedażnych i agencje zagraniczne zapewniają wydajną obsługę posprzedażową;
Multi metody komunikacji i personel obsługi klienta w pełnym wymiarze czasu rozwieją skrupuły po sprzedaży po 24 godzinach.

(5) Profil linii produkcyjnej

Dzięki dobrej obsłudze, profesjonalnemu zespołowi i niezawodnej jakości, SMT zapewnia klientom różne rodzaje silników prądu przemiennego, silników prądu stałego, usługi doradztwa technicznego w zakresie silników BLDC i usługi projektowania pod klucz, w tym ocenę kosztów silnika, know-how w zakresie produkcji, szkolenie personelu, i kompletny projekt "pod klucz".

Jednocześnie cewkę i klin klina maszyny, sterowanie cewką odbywa się za pomocą układu serwosilnika i wstawienie klina za pomocą silnika o zmiennej częstotliwości.
Jest sterowany przez HMI, a maszyna może automatycznie diagnozować awarię.
Ta maszyna nadaje się do folii z rolek poliestrowych o ustalonej grubości i stałej szerokości (wymiar szerokości i grubości jest dostarczany przez klienta)
Podawanie klinów odbywa się za pomocą silnika krokowego, można ustawić długość podawania, cięcie, formowanie, wstawianie numeru szczeliny.
Obowiązuje zarówno drut miedziany, jak i drut aluminiowy.
Zdolność produkcyjna ≤25s / zestaw (nie licząc godzin pracy pomocniczej)
Podstawowa stopa kwalifikacji dla drutu miedzianego ≥ 98,5%, po przerobie, współczynnik ≥ 99,5%

(6) O nas

Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co Ltd jest jednym z kluczowych przedsiębiorstw high-tech, które specjalizują się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do produkcji silników w Chinach. Firma ma obecnie prawie 150 pracowników, w tym ponad 30 inżynierów i techników, o powierzchni około 20 000 metrów kwadratowych i setkach zaawansowanych urządzeń do produkcji i testowania. Jest teraz przygotowany do zaprojektowania i wyprodukowania pełnej linii produkcyjnej (zaczyna się od uzwojenia cewki do ostatecznego formowania stojana) do silników prądu przemiennego, takich jak silnik AGD, przemysłowe i małe silniki, silnik pompy, silnik do bram skrzydłowych i silnik samochodowy itp. 2012, SMT przeszedł certyfikację ISO9001: 2000 System Zarządzania Jakością.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Sherry

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty