Dom ProduktyMaszyna do cięcia klinów

Automatyczny papier do zakładania izolacji papieru do maszyn OEM Regulowana szerokość składania

Automatyczny papier do zakładania izolacji papieru do maszyn OEM Regulowana szerokość składania

Automatic Slot Insulation Paper Inserting Machine OEM Adjustable Folding Width

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SMT
Orzecznictwo: ISO/SGS Audit
Numer modelu: SMT-CD150

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Skrzynia ze sklejki ze wzmocnieniem
Czas dostawy: 32 - 57 dni
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 1 szt. / 31 - 58 dni
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Papier termoizolacyjny z poliestrową maszyną wsuwaną Maszyna do formowania i cięcia armatury DC Długość karmienia: 10 ~ 200 mm
Szerokość składania: 2 ~ 5mm, regulowany Modelu: SMT - CD150
Ciężar maszyny: Około 160 kg Kolor: Biały
OEM: Tak Waga: 150kg

Papier termoizolacyjny z poliestrową maszyną wsuwaną Maszyna do formowania i cięcia armatury DC

(1) Główne informacje techniczne

Pozycja Dane
Model CD150
Odpowiednia szerokość rolki papieru 10 ~ 100 mm
Odpowiednia grubość papieru 0,15 ~ 0,35 mm
Długość karmienia 10 ~ 200 mm
Szerokość składania 2 ~ 5mm, regulowany
Prędkość cięcia Około 120 sztuk na minutę
Dokładność składania i cięcia 0,2 mm
Zasilacz 220 V, 50/60 Hz, 0,5 kW
Ciężar maszyny Około 160 kg
Wymiar (dł x szer x wys) 500 x 900 x 1200 mm

(2) Aplikacja

Silniki elektryczne generatorów, silników elektrycznych pralki, klimatyzacji, pompy wodnej, sprężarek, silników elektrycznych wentylatora, również do drutów miedzianych, drutów aluminiowych i niektórych specjalnych drutów, silników wentylatorów, silnika pralki i wszelkiego rodzaju małych silników , kwadratowe, okrągłe, wielowarstwowe uzwojenie cewki.

1) Długość fałdu krawędziowego, długość i szerokość podajnika papieru można regulować
2) Zastosuj do cięcia papieru izolacyjnego dla ręcznego wykonania i wielu rozmiarów silnika
3) Model do formowania na gorąco mógłby być wykonany na zamówienie.
4) Wysoka wydajność i łatwa obsługa
5) OEM dostępne, tej samej jakości znacznie niższej cenie


(3) Charakterystyka główna maszyny

Jest to specjalna konstrukcja przeznaczona do różnych konstrukcji lub różnych rozmiarów szczelin; może zakończyć wkładanie papieru izolacyjnego na raz; automatyczna regulacja obwodu, automatyczny obcinanie papieru, automatyczne obszywanie i automatyczne wstawianie po włożeniu do gniazda o różnej wielkości; używać podajnika papieru do podawania papieru i ustalania szerokości; zestawy interfejsów interpersonalnych wymagały określonego parametru; formowanie formy jest automatycznie regulowane do różnych rozmiarów szczeliny; charakteryzuje się prostą obsługą, niskim poziomem szumów, dużą prędkością i wysoką automatyzacją.
Sprzęt przyjmuje programowalny terminal, zwany także dotykowym ekranem, który może ustawiać i wyświetlać niezbędne informacje, jest łatwy w obsłudze i niezawodny.

Silniki elektryczne generatorów, silników elektrycznych pralki, klimatyzacji, pompy wodnej, sprężarek, silników elektrycznych wentylatora, również do drutów miedzianych, drutów aluminiowych i niektórych specjalnych drutów, silników wentylatorów, silnika pralki i wszelkiego rodzaju małych silników , kwadratowe, okrągłe, wielowarstwowe uzwojenie cewki.

(4) OEM / ODM

Innowacyjny zespół techniczny zapewnia doskonałe kompletne rozwiązania techniczne, aby spełnić unikalne wymagania każdego klienta;
Wyspecjalizowany zespół posprzedażny i inżynierowie oferują najwyższą jakość, szybką obsługę posprzedażną od drzwi do drzwi, w celu rozwiązania wszystkich problemów posprzedażnych klienta;
Szeroko rozłożone krajowe stacje serwisowe usług posprzedażnych i agencje zagraniczne zapewniają wydajną obsługę posprzedażową;
Multi metody komunikacji i personel obsługi klienta w pełnym wymiarze czasu rozwieją skrupuły po sprzedaży po 24 godzinach.

(5) Profil linii produkcyjnej

Dzięki dobrej obsłudze, profesjonalnemu zespołowi i niezawodnej jakości, firma Nide zapewnia klientom różne rodzaje silników prądu przemiennego, silników prądu stałego, usługi doradztwa technicznego w zakresie silników BLDC oraz usługi projektowania pod klucz, w tym ocenę kosztów silników, know-how w zakresie produkcji, szkolenie personelu, i kompletny projekt "pod klucz".

(6) O naszej fabryce

Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co Ltd jest jednym z kluczowych przedsiębiorstw high-tech, które specjalizują się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do produkcji silników w Chinach. Firma ma obecnie prawie 150 pracowników, w tym ponad 30 inżynierów i techników, z powierzchnią budynku około 20 000 metrów kwadratowych i setkami zaawansowanych urządzeń do produkcji i testowania. Jest teraz przygotowany do zaprojektowania i wyprodukowania pełnej linii produkcyjnej (zaczyna się od uzwojenia cewki do ostatecznego formowania stojana) do silników prądu przemiennego, takich jak silnik AGD, przemysłowe i małe silniki, silnik pompy, silnik do bram skrzydłowych i silnik samochodowy itp. 2012, SMT przeszedł certyfikację ISO9001: 2000 System Zarządzania Jakością.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Sherry

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty