Dom ProduktyMaszyna do cięcia klinów

Automatyczna maszyna do formowania i cięcia papieru do automatycznego statora SMT - CD150

Automatyczna maszyna do formowania i cięcia papieru do automatycznego statora SMT - CD150

  • Stator Automatic Insulation Paper Forming And Cutting Machine SMT - CD150
  • Stator Automatic Insulation Paper Forming And Cutting Machine SMT - CD150
 • Stator Automatic Insulation Paper Forming And Cutting Machine SMT - CD150

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: SMT
  Orzecznictwo: ISO/SGS Audit
  Numer modelu: SMT-CD150

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1SZT
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Skrzynia ze sklejki ze wzmocnieniem.
  Czas dostawy: 42 - 77 dni
  Zasady płatności: T/T, L/C
  Możliwość Supply: 1 szt. / 42 - 76 dni
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa: Automatyczna maszyna do formowania i cięcia papieru Stator Automatic Insulation Długość karmienia: 10 ~ 200 mm
  Szerokość składania: 2 ~ 5mm, regulowany Modelu: SMT - CD150
  Ciężar maszyny: Około 162 kg Kolor: Biało niebieski
  Wymiar (dł x szer x wys): 502 x 911 x 1251 mm Zasilanie: 220 V, 50/60 Hz, 0,5 kW

  Armature Insulation Paper Wstawianie maszyny do silnika prądu stałego, silnik elektryczny silnika wycieraczek SMT - CD150

  Maszyna do formowania i cięcia klinów służy do tworzenia klina stojana, automatycznego podawania papieru, formowania i cięcia. Podawanie papieru za pomocą silnika krokowego; dwurzędowe narzędzie do cięcia papieru; długość podawania papieru, prędkość cięcia można ustawić w interfejsie człowiek-maszyna. Temperaturę urządzenia grzewczego przed ostatecznym formowaniem można regulować. Wystarczy zamontować klin na podajniku materiału, naciśnij start, maszyna automatycznie utworzy i skrawa. Wysoka wydajność, stabilna wydajność i łatwa obsługa. Witamy w zapytaniu.

  (1) Główne informacje techniczne

  Pozycja Dane
  Model CD150
  Odpowiednia szerokość rolki papieru 10 ~ 100 mm
  Odpowiednia grubość papieru 0,15 ~ 0,35 mm
  Długość karmienia 10 ~ 200 mm
  Szerokość składania 2 ~ 5mm, regulowany
  Prędkość cięcia Około 120 sztuk na minutę
  Dokładność składania i cięcia 0,2 mm
  Zasilacz 220 V, 50/60 Hz, 0,5 kW
  Ciężar maszyny Około 162 kg
  Wymiar (dł x szer x wys) 502 x 911 x 1251 mm

  (2) Aplikacja

  Silniki elektryczne generatorów, silników elektrycznych pralki, klimatyzacji, pompy wodnej, sprężarek, silników elektrycznych wentylatora, również do drutów miedzianych, drutów aluminiowych i niektórych specjalnych drutów, silników wentylatorów, silnika pralki i wszelkiego rodzaju małych silników , kwadratowe, okrągłe, wielowarstwowe uzwojenie cewki.

  1) Długość fałdu krawędziowego, długość i szerokość podajnika papieru można regulować
  2) Zastosuj do cięcia papieru izolacyjnego dla ręcznego wykonania i wielu rozmiarów silnika
  3) Model do formowania na gorąco mógłby być wykonany na zamówienie.
  4) Wysoka wydajność i łatwa obsługa
  5) OEM dostępne, tej samej jakości znacznie niższej cenie


  (3) Charakterystyka główna maszyny

  Jest to specjalna konstrukcja przeznaczona do różnych konstrukcji lub różnych rozmiarów szczelin; może zakończyć wkładanie papieru izolacyjnego na raz; automatyczna regulacja obwodu, automatyczny obcinanie papieru, automatyczne obszywanie i automatyczne wstawianie po włożeniu do gniazda o różnej wielkości; używać maszyny do wkładania papieru servo do podawania papieru i ustalania szerokości; zestawy interfejsów interpersonalnych wymagały określonego parametru; formowanie formy jest automatycznie regulowane do różnych rozmiarów szczeliny; charakteryzuje się prostą obsługą, niskim poziomem szumów, dużą prędkością i wysoką automatyzacją.
  Sprzęt przyjmuje programowalny terminal, zwany także dotykowym ekranem, który może ustawiać i wyświetlać niezbędne informacje, jest łatwy w obsłudze i niezawodny.

  Silniki elektryczne generatorów, silników elektrycznych pralki, klimatyzacji, pompy wodnej, sprężarek, silników elektrycznych wentylatora, również do drutów miedzianych, drutów aluminiowych i niektórych specjalnych drutów, silników wentylatorów, silnika pralki i wszelkiego rodzaju małych silników , kwadratowe, okrągłe, wielowarstwowe uzwojenie cewki.

  (4) OEM / ODM

  Innowacyjny zespół techniczny zapewnia doskonałe kompletne rozwiązania techniczne, aby spełnić unikalne wymagania każdego klienta;
  Wyspecjalizowany zespół posprzedażny i inżynierowie oferują najwyższą jakość, szybką obsługę posprzedażną od drzwi do drzwi, w celu rozwiązania wszystkich problemów posprzedażnych klienta;
  Szeroko rozłożone krajowe stacje serwisowe usług posprzedażnych i agencje zagraniczne zapewniają wydajną obsługę posprzedażową;
  Multi metody komunikacji i personel obsługi klienta w pełnym wymiarze czasu rozwieją skrupuły po sprzedaży po 24 godzinach.

  (5) Profil linii produkcyjnej

  Dzięki dobrej obsłudze, profesjonalnemu zespołowi i niezawodnej jakości, firma Nide zapewnia klientom różne rodzaje silników prądu przemiennego, silników prądu stałego, usługi doradztwa technicznego w zakresie silników BLDC oraz usługi projektowania pod klucz, w tym ocenę kosztów silników, know-how w zakresie produkcji, szkolenie personelu, i kompletny projekt "pod klucz".

  (6) O naszej fabryce

  Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co Ltd jest jednym z kluczowych przedsiębiorstw high-tech, które specjalizują się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do produkcji silników w Chinach. Firma ma obecnie prawie 150 pracowników, w tym ponad 30 inżynierów i techników, o powierzchni około 20 000 metrów kwadratowych i setkach zaawansowanych urządzeń do produkcji i testowania. Jest teraz przygotowany do zaprojektowania i wyprodukowania pełnej linii produkcyjnej (zaczyna się od uzwojenia cewki do ostatecznego formowania stojana) do silników prądu przemiennego, takich jak silnik AGD, przemysłowe i małe silniki, silnik pompy, silnik do bram skrzydłowych i silnik samochodowy itp. 2012, SMT przeszedł certyfikację ISO9001: 2000 System Zarządzania Jakością.

  Szczegóły kontaktu
  Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Sherry

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty