Dom ProduktyMaszyna do cięcia klinów

SMT - CD150 Maszyna do cięcia klinów, elektryczna maszyna silnikowa do formowania klinów

SMT - CD150 Maszyna do cięcia klinów, elektryczna maszyna silnikowa do formowania klinów

  • SMT - CD150 Wedge Cutting Machine , Electric Motor Machine For Forming Slot Wedge
  • SMT - CD150 Wedge Cutting Machine , Electric Motor Machine For Forming Slot Wedge
 • SMT - CD150 Wedge Cutting Machine , Electric Motor Machine For Forming Slot Wedge

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: SMT
  Orzecznictwo: ISO/SGS Audit
  Numer modelu: SMT-CD150

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1SZT
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Skrzynia ze sklejki ze wzmocnieniem.
  Czas dostawy: 44 - 62 dni
  Zasady płatności: T/T, L/C
  Możliwość Supply: 1 szt. / 44 - 62 dni
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa: Maszyna do cięcia do formowania szczelinowych gniazd klinowych / AC / DC Długość karmienia: 10 ~ 200 mm
  Szerokość składania: 2 ~ 5mm, regulowany Ciężar maszyny: Około 161 kg
  Kolor: Biało niebieski materiał: Stal

  Papier termoizolacyjny z poliestrową maszyną wsuwaną Maszyna do formowania i cięcia armatury DC

  Ta maszyna do sznurowania dwustronnego o wysokiej prędkości może nawijać i wiązać druty w zależności od potrzeb. Taka jak regulacja długości głowicy i końca drutu. Maszyna do sznurowania z podwójnym bokiem może również obsługiwać druty z pierścieniem magnetycznym, drutem sufiksu towarów i innymi specjalnymi przewody.

  Możemy nawet zreformować maszynę do sznurowania dwustronnego, spełniającą Twoje specjalne potrzeby, jeśli masz dużą produkcję kabli i drutów.

  (1) Główne informacje techniczne

  Pozycja Dane
  Model CD150
  Odpowiednia szerokość rolki papieru 10 ~ 100 mm
  Odpowiednia grubość papieru 0,15 ~ 0,35 mm
  Długość karmienia 10 ~ 200 mm
  Szerokość składania 2 ~ 5mm, regulowany
  Prędkość cięcia Około 120 sztuk na minutę
  Dokładność składania i cięcia 0,2 mm
  Zasilacz 220 V, 50/60 Hz, 0,5 kW
  Ciężar maszyny Około 160 kg
  Wymiar (dł x szer x wys) 500 x 900 x 1200 mm

  (2) Aplikacja

  Maszyna do formowania i cięcia papieru izolacyjnego podaje papier izolacyjny ze szpuli, formuje go tak, aby pasował do kształtu gniazda stojana z grzałką i przycina go na zadaną długość. Jedyne co operator musi zrobić, to załadować i wyładować papier izolacyjny i nacisnąć przycisk, aby rozpocząć cięcie.

  Silniki elektryczne generatorów, silników elektrycznych pralki, klimatyzacji, pompy wodnej, sprężarek, silników elektrycznych wentylatora, również do drutów miedzianych, drutów aluminiowych i niektórych specjalnych drutów, silników wentylatorów, silnika pralki i wszelkiego rodzaju małych silników , kwadratowe, okrągłe, wielowarstwowe uzwojenie cewki.

  1) Długość fałdu krawędziowego, długość i szerokość podajnika papieru można regulować
  2) Zastosuj do cięcia papieru izolacyjnego dla ręcznego wykonania i wielu rozmiarów silnika
  3) Model do formowania na gorąco mógłby być wykonany na zamówienie.
  4) Wysoka wydajność i łatwa obsługa
  5) OEM dostępne, tej samej jakości znacznie niższej cenie


  (3) Charakterystyka główna maszyny

  Jest to specjalna konstrukcja przeznaczona do różnych konstrukcji lub różnych rozmiarów szczelin; może zakończyć wkładanie papieru izolacyjnego na raz; automatyczna regulacja obwodu, automatyczny obcinanie papieru, automatyczne obszywanie i automatyczne wstawianie po włożeniu do gniazda o różnej wielkości; używać maszyny do wkładania papieru servo do podawania papieru i ustalania szerokości; zestawy interfejsów interpersonalnych wymagały określonego parametru; formowanie formy jest automatycznie regulowane do różnych rozmiarów szczeliny; charakteryzuje się prostą obsługą, niskim poziomem szumów, dużą prędkością i wysoką automatyzacją.
  Sprzęt przyjmuje programowalny terminal, zwany także dotykowym ekranem, który może ustawiać i wyświetlać niezbędne informacje, jest łatwy w obsłudze i niezawodny.

  Silniki elektryczne generatorów, silników elektrycznych pralki, klimatyzacji, pompy wodnej, sprężarek, silników elektrycznych wentylatora, również do drutów miedzianych, drutów aluminiowych i niektórych specjalnych drutów, silników wentylatorów, silnika pralki i wszelkiego rodzaju małych silników , kwadratowe, okrągłe, wielowarstwowe uzwojenie cewki.

  (4) OEM / ODM

  Innowacyjny zespół techniczny zapewnia doskonałe kompletne rozwiązania techniczne, aby spełnić unikalne wymagania każdego klienta;
  Wyspecjalizowany zespół posprzedażny i inżynierowie oferują najwyższą jakość, szybką obsługę posprzedażną od drzwi do drzwi, w celu rozwiązania wszystkich problemów posprzedażnych klienta;
  Szeroko rozłożone krajowe stacje serwisowe usług posprzedażnych i agencje zagraniczne zapewniają wydajną obsługę posprzedażową;
  Multi metody komunikacji i personel obsługi klienta w pełnym wymiarze czasu rozwieją skrupuły po sprzedaży po 24 godzinach.

  (5) Profil linii produkcyjnej

  Maszyny do formowania i cięcia papieru izolacyjnego są szeroko stosowane w stojanie silnika, stojanie silnika serwo, stojanie silnika indukcyjnego, stojanie silnika krokowego, stojanie silnika prądu stałego, stojanie silnika rurowego, stojan silnika liniowego, stojan silnika z magnesami trwałymi, stojan silnika momentu obrotowego, bezszczotkowy stojan silnika, stator z mikrosilnikiem, stojan silnika elektrycznego, automatyczny stojan alternatora, stator automatyczny rozrusznika.

  (6) O nas

  Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co Ltd jest jednym z kluczowych przedsiębiorstw high-tech, które specjalizują się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do produkcji silników w Chinach. Firma ma obecnie prawie 150 pracowników, w tym ponad 30 inżynierów i techników, o powierzchni około 20 000 metrów kwadratowych i setkach zaawansowanych urządzeń do produkcji i testowania. Jest teraz przygotowany do zaprojektowania i wyprodukowania pełnej linii produkcyjnej (zaczyna się od uzwojenia cewki do ostatecznego formowania stojana) do silników prądu przemiennego, takich jak silnik AGD, przemysłowe i małe silniki, silnik pompy, silnik do bram skrzydłowych i silnik samochodowy itp. 2012, SMT przeszedł certyfikację ISO9001: 2000 System Zarządzania Jakością.

  Szczegóły kontaktu
  Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Sherry

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty