Dom ProduktyMaszyna do zwijania stojana

Elektryczna maszyna do zwijania stojana silnika, podwójna stacja uzwojenia silnika

Elektryczna maszyna do zwijania stojana silnika, podwójna stacja uzwojenia silnika

Electric Motor Stator Winding Machine , Double Station Motor Winding Machine

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SMT
Orzecznictwo: SGS / ISO / BV
Numer modelu: SR350

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Price unit: USD; Price depends on configuration, design and customer special request, which can be negotiated later.
Szczegóły pakowania: Folia opakowaniowa z tworzyw sztucznych, opakowania próżniowe i skrzynki ze sklejki. Rozmiar paczki
Czas dostawy: 40-45 dni po złożeniu zamówienia
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 15 Ustaw / Ustawia na miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Dwustopniowa maszyna do nawijania silników do produkcji silników elektrycznych AC / DC Modelu: SMT-SR350
Kręta głowa: Podwójne szt Napięcie: 220 V, 50/60 Hz
Moc: 1.5KW północny zachód: ≈900Kg


Dwustopniowa maszyna do zwijania silnika do produkcji silników elektrycznych AC / DC SMT-SR350


(1) Parametry techniczne

Model SMT-SR350
Średnica przewodu Φ0,3mm ~ Φ1,2mm
Średnica uzwojenia formy ≤Φ380mm
Kręta głowa 2szt
Odległość transferu ≤ 250 mm
Wyładuj prędkość nawijania ≤1500r / min
Ciśnienie powietrza ≥0,4MPa
Zasilacz 220 V / 50 / 60Hz 1,5Kw
Waga ≈900Kg
Wymiar (L) 2000 x (W) 1450 x (H) 1500 mm


(2) Krótka instrukcja obsługi urządzenia

Maszyna " Dwustanowiskowa maszyna do nawijania silnika elektrycznego produkcji AC / DC " służy do automatycznego i uporządkowanego nawijania przewodów elektrycznych na narzędzia nawijające. Jest to specjalne rozwiązanie dla podwójnych stanowisk pracy.
Operatorzy muszą rozładowywać cewki ręcznie, podczas gdy jest to łatwe do naprawy przy niskich kosztach, jeśli wystąpią usterki.


Wyposażone w podwójne stacje uzwojenia i uzwojenia głowic, które mogą nawijać dwie grupowe cewki naraz lub oddzielnie automatycznie. Operator musi ręcznie rozładować cewki. Dwie stacje działają osobno, dzięki czemu można zaoszczędzić czas załadunku i rozładunku, ponieważ jeden z nich się zwija, a drugi można rozładować.

(3) Główne specyfikacje

1. Jest to nowo opracowany silnik o dużej mocy do zastosowań ogólnych.
2. Dwie stacje mogą pracować indywidualnie, jedna pracuje, druga może być rozładowana, co charakteryzuje się mniejszym czasem przerywania, wyższym współczynnikiem wykorzystania i wydajnością.
3. Automatyczny program i liczba zwojów cewek.
4. Automatyczne cięcie i resetowanie i ręczny zacisk.
5. Automatyczne cięcie, ponowne zaciskanie i uruchamianie można ustawić za pomocą opcjonalnego sterownika.
6. Oprzyrządowanie załadowane / wyładowane ręcznie.
7. Może być wyposażony w opcjonalne urządzenie z tuleją.
8. Ma różne rodzaje trybu działania, takie jak wielowarstwowe nawijanie gwintowane, nawijanie zwojów, uzwojenie wieloprzewodowe, automatyczne izolowane tuleje itp. Są dostępne.
9. Jest stosowany głównie do uzwojenia cewki dla silnika trójfazowego, silnika generatora i silnika pompy głębokiej.

(4) Usługi

Zajmujemy się rozwojem i produkcją maszyn / urządzeń do produkcji silników elektrycznych, takich jak maszyna do nawijania, maszyna do produkcji wlewków itp.
Projektowanie i produkcja są zgodne ze standardowym pomysłem i życzeniem klienta. Na przykład wygląd zewnętrzny mahcyny, kolor, marka komponentów i tak dalej, wszystko można dopracować, jeśli klient ma specjalne życzenie. Poza tym, możemy w razie potrzeby pomóc zaprojektować układ maszyn strony klienta.
Nasi inżynierowie zapewnią klientom wsparcie techniczne. W ciągu jednego roku gwarancji część wsparcia technicznego i niektóre części będą musiały zostać wymienione bezpłatnie. Dostępny jest również serwis zagraniczny. Jeśli klient napotka problemy i potrzebuje naszych techników do swojej witryny, nasi inżynierowie posprzedażni znajdą się u klienta sonnest.
Jesteśmy w bezpiecznej, profesjonalnej i wydajnej koncepcji usług "mądrości i człowieczeństwa w kierunku rozwoju, technologii i świata, jednocześnie z postępem", aby sprostać różnym potrzebom klientów, aby stworzyć błyskotliwą karierę.

(5) Usługa linii produkcyjnej

Dzięki doskonałej obsłudze posprzedażnej, profesjonalnym inżynierom i wysokiej jakości, SMT zapewnia klientom różne rodzaje urządzeń do produkcji silników elektrycznych. Może to być jedna kompletna maszyna lub cała linia produkcyjna od procesu nawijania do końcowego procesu formowania.
Więc jeśli klient chce całej linii produkcyjnej, możemy zapewnić usługi doradztwa technicznego produkcji i usługi projektowania pod klucz, w tym oceny kosztów silnika, know-how w zakresie produkcji, szkolenia personelu, a nawet kompletny projekt pod klucz.


(6) Profil firmy - Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co., Ltd

Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co Ltd jest producentem w mieście Suzhou w Chinach, który specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży automatycznych urządzeń do produkcji silników, jak również eksportujących urządzeń na świecie. Obecnie firma zatrudnia prawie 81 pracowników, w tym ponad 10 inżynierów i techników, a powierzchnia budynku to około 5000 metrów kwadratowych, a setki zaawansowanych urządzeń i testów są poddawane testom.

Więcej wspaniałych filmów i zdjęć można znaleźć poniżej linków. Czekamy na ciebie tam!

Szczegóły kontaktu
Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Daisy

Tel: +8618362750956

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty