Dom ProduktyNawijanie Wstawianie maszyny

Indukcja silnika cewka stojana Uzwojenie serwo Wkładanie maszyny z klinem

Indukcja silnika cewka stojana Uzwojenie serwo Wkładanie maszyny z klinem

Induction Motor Stator Coil Servo Winding Inserting Machine with Wedge

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SMT
Orzecznictwo: ISO / SGS Audit
Numer modelu: SMT-k90

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko ze sklejki z plastikową torbą.
Czas dostawy: 8 - 13 tygodni
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 1 szt. / 7 - 12 tygodni
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Indukcja silnika cewka stojana Uzwojenie serwo Wkładanie maszyny z klinem Modelu: K90
ID stojana: 20-100 mm Odstojnik stojana: ≤160 mm
Oprzyrządowanie podróży: 3-10 mm Zasilanie: 380V / 50 / 60Hz 3Kw
Wymiar maszyny: (L) 1210 * (W) 660 * (H) 1710 mm Waga: 880 kg

Indukcja silnika cewka stojana Uzwojenie serwo Wkładanie maszyny z klinem SMT - K90

Wyposażony jest w silnik krokowy do podawania papieru klinowego, przy czym każdy z rowków może być ustawiany poprzez przeskakiwanie szczeliny, klin samoczynnie decyduje o całkowitym podawaniu długości, odcięciu, przebijaniu do kształtowania, wolnym zestawie wstawiania klina i numerach klinów;

(1) Główne informacje techniczne

Model K90
ID stojana 20-100 mm
Odstojnik stojana ≤160 mm
Wysokość stosu ≤120 mm
Oprzyrządowanie podróży ≤70 mm
Odpowiedni drut Drut miedziany / drut aluminiowy
Zakres numerów gniazd 8-48slot
Zasilacz 380V / 50 / 60Hz 3Kw
Waga 860 kg
Wymiar maszyny (L) 1210 * (W) 660 * (H) 1710 mm

(2) Aplikacja

Produkty są głównie stosowane w nowym silniku samochodowym, silniku servo, generatorze, silniku trójfazowym, silniku pompy, silniku sprężarki, silniku AGD i innych silnikach indukcyjnych. Jako światowy lider mamy oczywiste zalety w montażu stojana i rdzenia wirnika, izolacji szczelinowej, automatycznego nawijania, automatycznego wstawiania, automatycznego utrwalania, impregnacji automatycznej żywicy i innej technologii produkcji silników dla różnych rozmiarów i kształtu szczeliny stojana.


(3) Charakterystyka główna maszyny

Ten rodzaj maszyny do wprowadzania uzwojeń stojana może jednocześnie włożyć cewkę i klin lub cewkę i klin w połowie szczeliny do stojana; podajnik klinowy ma być wykonany silnik krokowy bt, a wsuwanie i wstawianie klina odbywa się za pomocą układu serwo; inny parametr można ustawić w interfejsie człowiek-maszyna; tryb prędkości i karmienia jest pożądany według różnych szybkości napełniania szczelin i innego rodzaju drutu; produkcję stojanów różnej wielkości można osiągnąć poprzez zmianę oprzyrządowania; w szczególności dotyczy to silników indukcyjnych mikro, takich jak silnik klimatyzatora, silnik pralki, silnik sprężania, silnik wentylatora, generator i silnik pompy.

(4) OEM / ODM

Innowacyjny zespół techniczny zapewnia doskonałe kompletne rozwiązania techniczne, aby spełnić unikalne wymagania każdego klienta;
Wyspecjalizowany zespół posprzedażny i inżynierowie oferują najwyższą jakość, szybką obsługę posprzedażną od drzwi do drzwi, w celu rozwiązania wszystkich problemów posprzedażnych klienta;
Szeroko rozłożone krajowe stacje serwisowe usług posprzedażnych i agencje zagraniczne zapewniają wydajną obsługę posprzedażową;
Multi metody komunikacji i personel obsługi klienta w pełnym wymiarze czasu rozwieją skrupuły po sprzedaży po 24 godzinach.

(5) Profil linii produkcyjnej

Dzięki dobrej obsłudze, profesjonalnemu zespołowi i niezawodnej jakości, SMT zapewnia klientom różne rodzaje silników prądu przemiennego, silników prądu stałego, usługi doradztwa technicznego w zakresie silników BLDC i usługi projektowania pod klucz, w tym ocenę kosztów silnika, know-how w zakresie produkcji, szkolenie personelu, i kompletny projekt "pod klucz".

Jednocześnie cewkę i klin klina maszyny, sterowanie cewką odbywa się za pomocą układu serwosilnika i wstawienie klina za pomocą silnika o zmiennej częstotliwości.
Jest sterowany przez HMI, a maszyna może automatycznie diagnozować awarię.
Ta maszyna nadaje się do folii z rolek poliestrowych o ustalonej grubości i stałej szerokości (wymiar szerokości i grubości jest dostarczany przez klienta)
Podawanie klinów odbywa się za pomocą silnika krokowego, można ustawić długość podawania, cięcie, formowanie, wstawianie numeru szczeliny.
Obowiązuje zarówno drut miedziany, jak i drut aluminiowy.
Zdolność produkcyjna ≤25s / zestaw (nie licząc godzin pracy pomocniczej)
Podstawowa stopa kwalifikacji dla drutu miedzianego ≥ 98,5%, po przerobie, współczynnik ≥ 99,5%

(6) O nas

Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co Ltd jest jednym z kluczowych przedsiębiorstw high-tech, które specjalizują się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do produkcji silników w Chinach. Firma ma obecnie prawie 150 pracowników, w tym ponad 30 inżynierów i techników, o powierzchni około 20 000 metrów kwadratowych i setkach zaawansowanych urządzeń do produkcji i testowania. Jest teraz przygotowany do zaprojektowania i wyprodukowania pełnej linii produkcyjnej (zaczyna się od uzwojenia cewki do ostatecznego formowania stojana) do silników prądu przemiennego, takich jak silnik AGD, przemysłowe i małe silniki, silnik pompy, silnik do bram skrzydłowych i silnik samochodowy itp. 2012, SMT przeszedł certyfikację ISO9001: 2000 System Zarządzania Jakością.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Sherry

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty