Wyślij wiadomość
Dom ProduktyMaszyna do zwijania stojana

Linia montażowa silnika elektrycznego o dużej prędkości obrotowej stojana, 12 miesięcy gwarancji

Linia montażowa silnika elektrycznego o dużej prędkości obrotowej stojana, 12 miesięcy gwarancji

  • Linia montażowa silnika elektrycznego o dużej prędkości obrotowej stojana, 12 miesięcy gwarancji
  • Linia montażowa silnika elektrycznego o dużej prędkości obrotowej stojana, 12 miesięcy gwarancji
Linia montażowa silnika elektrycznego o dużej prędkości obrotowej stojana, 12 miesięcy gwarancji
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SMT
Orzecznictwo: ISO9001/SGS/CE
Numer modelu: SMT-LR100
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Drewniana obudowa odpowiednia do transportu morskiego.
Czas dostawy: 45 - 55 dni za 1 zestaw
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 1 szt. / 45 - 55 dni
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Automatyczna linia montażowa stojana silnika sprężarki Maszyna do nawijania cewki silnika Szybkość łącza: ≤3000r/min
Numer przelewu: 2-6 sztuk Stan: Nowy
Gwarancja: 12 miesięcy Kręta głowa: 1-2 szt.
Maksymalna wysokość stosu: ≤70mm Życie pleśni: >1 000 000 strzałów
Automatyczna ocena: W pełni automatyczny OEM: TAk
High Light:

maszyna do nawijania cewki wentylatora sufitowego

,

maszyna do nawijania cewki silnika elektrycznego

,

maszyna do nawijania stojana o dużej prędkości

Linia montażowa silnika elektrycznego, linia montażowa do produkcji stojana silnika

(1) Profil linii produkcyjnej

Ta trójfazowa linia produkcyjna stojana silnika jest szeroko stosowana w produkcji trójfazowych silników statora. Ta linia produkcyjna stojana obejmuje kilka maszyn, takich jak maszyna do wkładania papieru, maszyna do nawijania cewek, maszyna do wkładania uzwojenia cewki, maszyna do sznurowania i maszyna do formowania. Każda maszyna na tej linii produkcyjnej stojana jest samodzielna, tymczasem może być również połączona z przenośnikiem.


Proces pracy będzie następujący.
Wkładanie papieru statora ---- uzwojenie cewki --- wsuwanie cewki ---- tworzenie cewki ---- sznurowanie --- ostateczne formowanie.

Maszyna do wkładania papieru ze stojana jest używana do wkładania papieru do gniazda stojana. Proces formowania, wstawiania i cięcia papieru odbywa się za pomocą maszyny. Forma formująca może dostosowywać się do różnych wielkości stojana.


Uzwojenie cewki statora, może nawijać cewki do postaci uzwojenia. Tryb nawijania, taki jak automatyczne pomijanie, automatyczne przycinanie i automatyczne indeksowanie, może być wykonywany kolejno, parametr można ustawić w interfejsie człowiek-maszyna.

Maszyna do wkładania uzwojenia cewki może automatycznie wstawiać cewkę stojana i klin do gniazda statora. Zmniejsza nakład pracy i poprawia wydajność i dokładność. Ta maszyna jest odpowiednia do folii z klocków poliestrowych o stałej grubości i stałej szerokości (wymiar szerokości i grubości jest dostarczany przez klienta). W przypadku drutu zarówno drut miedziany, jak i drut aluminiowy są w porządku.Maszyna do formowania służy do tworzenia cewki. Przed rozpoczęciem sznurowania cewka stojana powinna się jednokrotnie formować, ponieważ może być lepiej wykonać sznurowanie. Po sznurowaniu cewka stojana powinna wykonać ostateczne formowanie. Zdolność produkcyjna ≤14s / zestaw (bez czasu załadunku / rozładunku)

Maszyna do sznurowania jest sterowana przez PLC. Można ustawić różne sposoby sznurowania, takie jak sznurowanie szczelin, sznurowanie przedziałowe i sznurowanie fantazyjne. Zmiana narzędzia jest szybka i wygodna. Istnieje jedna maszyna do sznurowania, sznurowanie stacji doulble i pozioma maszyna sznurowania.

(2) Profil OEM / ODM


Korzystając w pełni z doświadczonych inżynierów, zręcznych profesjonalistów, doskonałego sprzętu, ścisłej kontroli procesu produkcyjnego i szerokiego zakresu usług serwisowych, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom zoptymalizowane rozwiązanie do produkcji silników elektrycznych. Do tej pory, oprócz dużego udziału w rynku w Chinach, eksportujemy maszyny do krajów na całym świecie, takich jak USA, Włochy, Australia, Indie, Brazylia, Meksyk, Turcja, Tajlandia, Wietnam, Iran itp., A nasze maszyny cieszą się wielką renomą wśród klientów za trwałe, niezawodne działanie, przystępną cenę i dobrą obsługę posprzedażną.

(3) Co możemy zrobić

Dzięki dobrej obsłudze, profesjonalnemu zespołowi i niezawodnej jakości, SMT zapewnia klientom różne rodzaje silników prądu przemiennego, silników prądu stałego, usługi doradztwa technicznego w zakresie silników BLDC i usługi projektowania pod klucz, w tym ocenę kosztów silników, know-how w zakresie produkcji, szkolenie personelu, i kompletny projekt "pod klucz".

(4) O naszej fabryce

Położony w Suzhou, pięknym mieście przemysłu, centrum handlu w delcie rzeki Jangcy, Smart specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży maszyn do silników indukcyjnych. Nasze maszyny produkowane w fabryce Suzhou są głównie stosowane do silników indukcyjnych, takich jak silnik pralki, silnik klimatyzatora, silnik pompy, silnik cewki, silnik trójfazowy, silnik wentylatora i silnik sprężarki itp.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Larry

Tel: +86-13914006446

Faks: 86-512-66316717

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty