Dom ProduktyMaszyna do zwijania stojana

Automatyczny trójfazowy elektryczny silnik cewki uzwojenia silnika Motor Stator Assembly

Automatyczny trójfazowy elektryczny silnik cewki uzwojenia silnika Motor Stator Assembly

Automatic Three Phase Electric Motor Coil Winding Machine Motor Stator Assembly

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SMT
Orzecznictwo: ISO9001/SGS/CE
Numer modelu: SMT-LR100

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Drewniana obudowa odpowiednia do transportu morskiego.
Czas dostawy: 45 - 55 dni za 1 zestaw
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 1 szt. / 45 - 55 dni
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Automatyczna trójfazowa maszyna do montażu stojana silnika Szybkość łącza: ≤3000r / min
Numer transferu: 2-6 sztuk Warunek: Nowy
Gwarancja: 12 miesięcy Kręta głowa: 1-2szt
Maksymalna wysokość stosu: ≤70 mm Mold Life: > 1 000 000 strzałów
Automatyczny układ: W pełni automatyczny OEM: Tak

Automatyczna trójfazowa maszyna do montażu stojana silnika

(1) Profil linii produkcyjnej

Ta trójfazowa linia produkcyjna stojana silnika jest szeroko stosowana w produkcji trójfazowych silników statora. Ta linia produkcyjna stojana obejmuje kilka maszyn, takich jak maszyna do wkładania papieru, maszyna do nawijania cewek, maszyna do wkładania uzwojenia cewki, maszyna do sznurowania i maszyna do formowania. Każda maszyna w tej linii produkcyjnej stojana jest samodzielna, tymczasem może być również połączona z przenośnikiem.


Proces pracy będzie następujący.
Wkładanie papieru statora ---- uzwojenie cewki --- wsuwanie cewki ---- tworzenie cewki ---- sznurowanie --- ostateczne formowanie.

Wstrzykiwacz papieru Stator jest używany do wkładania papieru do gniazda stojana. Proces formowania, wstawiania i cięcia papieru odbywa się za pomocą maszyny. Forma formująca może dostosowywać się do różnych wielkości stojana.

Uzwojenie cewki statora, może nawijać cewki do postaci uzwojenia. Tryb nawijania, taki jak automatyczne pomijanie, automatyczne przycinanie i automatyczne indeksowanie, może być wykonywany kolejno, parametr można ustawić w interfejsie człowiek-maszyna.

Maszyna do wkładania uzwojenia cewki może automatycznie wstawić cewkę stojana i klin do gniazda statora. Zmniejsza nakład pracy i poprawia wydajność i dokładność. Ta maszyna jest odpowiednia do folii z klocków poliestrowych o stałej grubości i stałej szerokości (wymiar szerokości i grubości jest dostarczany przez klienta). W przypadku drutu zarówno drut miedziany, jak i drut aluminiowy są w porządku.


Maszyna do sznurowania jest sterowana przez PLC. Można ustawić różne sposoby sznurowania, takie jak sznurowanie szczelin, sznurowanie przedziałowe i sznurowanie fantazyjne. Zmiana narzędzia jest szybka i wygodna. Istnieje jedna maszyna do sznurowania, sznurowanie stacji doulble i pozioma maszyna sznurowania.


Maszyna do formowania służy do tworzenia cewki. Przed rozpoczęciem sznurowania cewka stojana powinna się jednokrotnie formować, ponieważ może być lepiej wykonać sznurowanie. Po sznurowaniu cewka stojana powinna wykonać ostateczne formowanie. Zdolność produkcyjna ≤14s / zestaw (bez czasu załadunku / rozładunku)

Pionowa maszyna do zwijania cewek to rodzaj jedno-głowicowej i dwustanowowej automatycznej nawijarki; automatyczna umieszcza cewkę w poprzedniej uporządkowanej kolejności; szczególnie nadaje się do wysokich prędkości napełniania szczelin, małego stojanu wycinającego; tryb nawijania, taki jak automatyczne pomijanie, automatyczne cięcie i automatyczne indeksowanie, może być wykonywany kolejno; parametr można ustawić w interfejsie człowiek-maszyna, napięcie naciągu można regulować; uzyskać ciągły / nieciągły sposób nawijania i spełnia uzwojenia 2-biegunowe, 4-biegunowe i 6-biegunowe,

(2) Profil OEM / ODM


Korzystając w pełni z doświadczonych inżynierów, zręcznych profesjonalistów, doskonałego sprzętu, ścisłej kontroli procesu produkcyjnego i szerokiego zakresu usług serwisowych, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom zoptymalizowane rozwiązanie do produkcji silników elektrycznych. Do tej pory, oprócz dużego udziału w rynku w Chinach, eksportujemy maszyny do krajów na całym świecie, takich jak USA, Włochy, Australia, Indie, Brazylia, Meksyk, Turcja, Tajlandia, Wietnam, Iran itp., A nasze maszyny cieszą się wielką renomą wśród klientów za trwałe, niezawodne działanie, przystępną cenę i dobrą obsługę posprzedażną.

(3) Co możemy zrobić

Dzięki dobrej obsłudze, profesjonalnemu zespołowi i niezawodnej jakości, SMT zapewnia klientom różne rodzaje silników prądu przemiennego, silników prądu stałego, usługi doradztwa technicznego w zakresie silników BLDC i usługi projektowania pod klucz, w tym ocenę kosztów silnika, know-how w zakresie produkcji, szkolenie personelu, i kompletny projekt "pod klucz".

(4) O naszej fabryce

Położony w Suzhou, pięknym mieście przemysłu, centrum handlu w delcie rzeki Jangcy, Smart specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży maszyn do silników indukcyjnych. Nasze maszyny produkowane w fabryce Suzhou są głównie stosowane do silników indukcyjnych, takich jak silnik pralki, silnik klimatyzatora, silnik pompy, silnik cewki, silnik trójfazowy, silnik wentylatora i silnik sprężarki itp.

Facebook; https://www.facebook.com/smtoer
Youtube; https://www.youtube.com/channel/UCDYIgBNVk7cWted0vGAst2A
Świergot; https://twitter.com/SMT_Winding
Linkedin; https://www.linkedin.com/company/suzhou-smart-motor-equipment-manufacturing-co.-ltd?trk=biz-companies-cym
Google+; https://plus.google.com/u/0/b/117852957012692456750/117852957012692456750

Szczegóły kontaktu
Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Sherry

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty