Dom ProduktyWstawianie uzwojenia stojana

Jednofazowe indukcyjne uzwojenie silnika ≤210mm Stator OD

Jednofazowe indukcyjne uzwojenie silnika ≤210mm Stator OD

  • Jednofazowe indukcyjne uzwojenie silnika ≤210mm Stator OD
  • Jednofazowe indukcyjne uzwojenie silnika ≤210mm Stator OD
Jednofazowe indukcyjne uzwojenie silnika ≤210mm Stator OD
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SMT
Orzecznictwo: ISO / SGS Audit
Numer modelu: SMT-QX08
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko ze sklejki z uszczelnieniem.
Czas dostawy: 42-61 dni
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 1 szt. / 42-61 dni
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Jednofazowa maszyna do wkładania uzwojenia cewki stojana silnika indukcyjnego Identyfikator stojana: 60-150mm
Średnica zewnętrzna stojana: ≤210mm Obsługa posprzedażna za granicą: Inżynierowie są dostępni dla zagranicy
Odpowiedni drut: Aluminium/miedź Gwarancja: 13 miesięcy
Życie pleśni: 1 000 000 strzałów Waga: 1050kg
High Light:

Maszyna do wprowadzania cewek

,

maszyna do wstawiania klinów

Jednofazowe indukcyjne uzwojenie silnika ≤210mm Stator OD

Główne cechy
1. Dzięki poziomej konstrukcji ramy, sterowanej przez programowalny PLC PLC, maszyna służy do automatycznego zwijania i wstawiania klina.
2. Przyjmuje system napędu silnika prądu przemiennego, system regulacji prędkości konwersji prądu przemiennego, układ pneumatyczny.
3. Może osiągnąć ustawienie długości klina, podawanie, cięcie, formowanie i wstawiane do stojana wraz z cewką automatycznie.
4. Prędkość wprowadzania cewki można ustawić na różnych sekcjach.

(1) Główne cechy techniczne

Model SMT-QX08
ID stojana 60-150 mm
Odstojnik stojana ≤210 mm
Długość rdzenia ≤ 190 mm
Opływ narzędzi ≤90mm
Zgodny drut CU / AL
Zakres numerów gniazd 24-48 miejsc
Zasilacz 380V / 50 / 60Hz 5Kw
Waga 1050 kg
Wymiar (L) 2370 x (W) 1160 x (H) 1710 mm

(2) Aplikacja

Produkty są głównie stosowane w nowym silniku samochodowym, silniku servo, generatorze, silniku trójfazowym, silniku pompy, silniku sprężarki, silniku AGD i innych silnikach indukcyjnych. Jako światowy lider mamy oczywiste zalety w montażu stojana i rdzenia wirnika, izolacji szczelinowej, automatycznego nawijania, automatycznego wstawiania, automatycznego utrwalania, impregnacji automatycznej żywicy i innej technologii produkcji silników dla różnych rozmiarów i kształtu szczeliny stojana.


(3) Nasza usługa

Koncentrując się na handlu międzynarodowym, postawiliśmy na pierwszym miejscu zarówno jakość produktu, jak i usługi, które są kluczowymi elementami, które czynią twoją markę bardziej konkurencyjną na rynku globalnym. Jeśli szukasz maszyn, komponentów lub produktów OEM, sprzęt silnikowy SMT będzie Twoim najbardziej niezawodnym partnerem.

Jesteśmy gotowi nawiązać długotrwałe relacje biznesowe z cenioną firmą jako dostawca, partner i przyjaciel. Serdecznie witamy na całym świecie.

(4) OEM / ODM

Innowacyjny zespół techniczny zapewnia doskonałe kompletne rozwiązania techniczne, aby spełnić unikalne wymagania każdego klienta;
Wyspecjalizowany zespół posprzedażny i inżynierowie oferują najwyższą jakość, szybką obsługę posprzedażną od drzwi do drzwi, w celu rozwiązania wszystkich problemów posprzedażnych klienta;
Szeroko rozłożone krajowe stacje serwisowe usług posprzedażnych i agencje zagraniczne zapewniają wydajną obsługę posprzedażową;
Multi metody komunikacji i personel obsługi klienta w pełnym wymiarze czasu rozwieją skrupuły po sprzedaży po 24 godzinach.

(5) Profil linii produkcyjnej

Dzięki dobrej obsłudze, profesjonalnemu zespołowi i niezawodnej jakości, SMT zapewnia klientom różne rodzaje silników prądu przemiennego, silników prądu stałego, usługi doradztwa technicznego w zakresie silników BLDC i usługi projektowania pod klucz, w tym ocenę kosztów silnika, know-how w zakresie produkcji, szkolenie personelu, i kompletny projekt "pod klucz".

(6) O nas

Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co Ltd jest jednym z kluczowych przedsiębiorstw high-tech, które specjalizują się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do produkcji silników w Chinach. Firma ma obecnie prawie 150 pracowników, w tym ponad 30 inżynierów i techników, o powierzchni około 20 000 metrów kwadratowych i setkach zaawansowanych urządzeń do produkcji i testowania. Jest teraz przygotowany do zaprojektowania i wyprodukowania pełnej linii produkcyjnej (zaczyna się od uzwojenia cewki do ostatecznego formowania stojana) do silników prądu przemiennego, takich jak silnik AGD, przemysłowe i małe silniki, silnik pompy, silnik do bram skrzydłowych i silnik samochodowy itp. 2012, SMT przeszedł certyfikację ISO9001: 2000 System Zarządzania Jakością.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Smart Motor Equipment Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Larry

Tel: +8613914006446

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty